Diziler - Hayat Dediğin 05.06.2014 11:24

Hayat Dediğin - Şeytanın Gözü

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.

Ayten, çevresinden farklı görünmek için elinden geleni yapan, özentili bir kadındır. Kocası Mülayim ise, adıyla özdeşleşmiş bir kişiliğe sahiptir. Ayten, kıskandığı komşularına gösteriş yapmak için, hemen hemen her gün alışverişe çıkıp, kendisine birçok elbise alır. O kadar sık alışveriş yapar ki, ödemeleri yaptığı kredi kartının borcu katlanır. Mülayim, kredi kartlarının borcunu kapatmak için gece gündüz çalışır ama nafile… Küçük mütevazi dükkanı, eşinin bu alışveriş tutkusundan dolayı iflas eder. Fakat ailesi üzülmesin diye bunu kimseye söylemez. Annesinin hac için biriktirdiği parasından alarak borçları öder. Bir süre sonra borçların kapatıldığını gören Ayten, Mülayim’in annesinin hac parasından alarak bunu ödediğini öğrenir. Açgözlü davranan Ayten, geri kalan paraları da çalarak tekrar alışveriş yapma telaşı içine girer. Ayten’in bu doyumsuzluğu ailede para pul bırakmayacaktır. Alışveriş ve gösteriş tutkusu o kadar çok büyüyecektir ki, çalıp harcadığı o paralar bir hayatın bitmesine neden olacaktır. Ayten’in kızı Şirin, o paraların kurbanı olacaktır. 

Yönetmen: Betül Sevim Senaryo: Ahmet Köşeoğlu Oyuncular:  Ayşegül Yaçıner, Eylem Demir, Gazel Yüksel, Yurtşen Fidan

Devamını Oku


Ayten, kıskandığı komşularına gösteriş yapmak için, hemen hemen her gün alışverişe çıkıp, kendisine birçok elbise alır. O kadar sık alışveriş yapar ki, ödemeleri yaptığı kredi kartının borcu katlanır. Mülayim, kredi kartlarının borcunu kapatmak için gece gündüz çalışır ama nafile… Küçük mütevazi dükkanı, eşinin bu alışveriş tutkusundan dolayı iflas eder. Fakat ailesi üzülmesin diye bunu kimseye söylemez. Annesinin hac için biriktirdiği parasından alarak borçları öder. Bir süre sonra borçların kapatıldığını gören Ayten, Mülayim’in annesinin hac parasından alarak bunu ödediğini öğrenir.
Yönetmen: Betül Sevim Senaryo: Ahmet Köşeoğlu Oyuncular: Ayşegül Yaçıner, Eylem Demir, Gazel Yüksel, Yurtşen Fidan

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Hayat Dediğin Dizisi

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR