1- Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. İşbu sitenin sahibi, yönetimi, işletmesi ve idaresi Nokta Elektronik Medya Ltd. Şirketine aittir. İşbu web sitesine; www.izle7.com web adresinden ulaşılmaktadır. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlara uymayı kabul etmektesiniz.
izle7.com bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal geçerlilik kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul ederek, siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.
2- İşbu site ve içeriği olduğu gibi kullanımınıza sunulmaktadır. Bu siteye giriş yapmak ve kullanmakla sitenin içeriği ile ilgili kullanımdan doğacak riskleri üstlenmiş olursunuz.
izle7.com yönetimi site içeriği ya da üçüncü şahısların sitelerindeki içeriklerin kullanımı ve kullanım sonuçları hakkında site forum alanları dahil olmak üzere doğruluk, güvenilirlik, kesinlik konularında ya da başka açılardan hiçbir garanti vermez. Aynı şekilde, web sitesinin işletme ve idaresinin hatasız ve kesintisiz olacağı, aksaklıklar kusur ve bozuklukların düzeltileceği, web sitesinin zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu hususunda kullanıcıya herhangi bir öneri ve tavsiyede bulunmamakta ve bu hususlarda kullanıcıya herhangi bir güvence ve teminat verilmemektedir.
İş bu sitede üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlanmakta, üçüncü kişilere ait sitelerdeki içerik kullanılmaktadır. Üçüncü kişilere ait sitelerdeki bilgiler, ürünler ve hizmetler hiçbir şekilde işletilmemekte ve denetlememektedir. Bu sitede ve üçüncü şahıs sitelerindeki içerik olduğu gibi sağlanmaktadır ve yukarıdaki paragrafta belirttiğimiz hususlar dahil hiçbir konuda açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. Ayrıca, bu durum üçüncü kişilerin web sitelerinin içeriğinin doğruluğu ve güvenirliğinin onaylandığı anlamına gelmemektedir. Bu nedenle üçüncü kişilerin web sitelerinde yer alan bilgi veya fikir konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir. Yine üçüncü kişilerin siteye verdikleri linklerin web içeriklerinin doğruluğu ve güvenilirliğinin tarafımızdan onaylandığı anlamı da asla çıkarılmamalıdır.
İşbu web sitesindeki bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile sunulmuş olup; hukuki, tıbbi, finansal, yatırım, vergi, muhasebe ve diğer benzeri konularda tavsiye niteliğinde değildir. İşbu web sitesinde yayınlanan bilgilere güvenerek yapacağınız herhangi bir işlemin sorumluluğu tamamen size aittir.
3- İş bu web sitesi kullanıcılar arasında gerçek zamanda etkileşim olmasını imkanlı kılan forum alanları içerebilir. Forum alanları için kullanıcılar kendisinden istendiği takdirde, kimlik bilgileri, telefon bilgileri, tebligat adresi, yazışma adresi, eposta, telefon, IP numarası gibi her türlü bilgiyi gerçeğe uygun bir şekilde vermek yükümlülüğündedir.
izler7.com forum alanlarına gönderilen mesajları, bilgileri ya da dosyaları denetlemek zorunluluğu yoktur. Ancak, tek taraflı olarak her tür bilgiyi ve malzemeyi, değiştirme, yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını ve herhangi bir adli ya da idari isteğe yanıt vermek için her türlü bilgiyi açıklama hakkını her zaman saklı tutar. İşbu web sitesinde yayınlanan her türlü kullanıcı mesajları, yayınlar ve benzeri eklemeler ilgili kişinin kendi görüşlerini yansıtmakta olup sadece kullanıcıyı bağlar. izle7.com bu görüş ve fikirlerden ve ilgili mesaj, ekleme ve yüklemeler ile her tür diğer içerikten sorumlu değildir. Forum alanlarında yayınlanmış görüşler izle7'nin kabul ya da reddettiği anlamına gelmez.
Forum alanlarını ve iş bu web sitesini kullanırken aşağıdaki şartlara uymayı kabul edersiniz:
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sporun Devleri Özel Ödülü - Alpaslan Baki

Ülke TV'de yayımlanan Spor&Spor programının organize ettiği "Sporun Devleri Buluşuyor" ödül töreninde "Yılın Spor Adamı" Ödülü'nün sahibi olan Alpaslan Baki Ertekin kimdir?

Alpaslan Baki Ertekin, 1971 yılında Beykoz’da doğdu. Orta öğrenimini 1989 yılında İçel Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun oldu. 2007 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi’nden Uluslararası Ticaret Yüksek Lisans Diploması aldı. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde İşletme Doktorası derslerini tamamladı. Ardından Marmara Üniversitesi Spor Yönetimi Bilimlerinde 2016 yılında doktorasını tamamlayarak Spor Yöneticiliği Doktoru unvanını aldı.

1994 yılında Koç Grubu’na bağlı olan Migros Ticaret A.Ş. bünyesinde iş hayatına başladı. 1996 yılında çalışmaya başladığı Garipoğlu Şirketler Topluluğu’nda önce Pazarlama Müdürü daha sonra İhracattan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlendi. Garipoğlu Şirketler Topluluğu ile çalışırken 40’a yakın ülkede uluslararası fuar, kongre ve konferansa katıldı. Aynı yıllarda 60’dan fazla ülkeye satış raporları hazırlamak amacıyla seyahatlerde bulundu.

2000-2005 yılları arasında Nortel Netaş A.Ş.’de Satış Müdürü olarak görev yaptı. Aynı yıllar içerisinde 8 ay boyunca tam zamanlı olarak Londra’da “Üst Düzey Yönetici Adaylığı ve Satış Eğitimi” aldı. 14 farklı ülkede “ Kurum Kültürünü Yapılandırma”, “Stratejik Planlama ve Verimlilik”, “Dış Ticarette Tedarik Zinciri Yönetimi ve Lojistik Yönetimi”, “Performans Yönetim Sistemi”, “Kurumsal Farkındalık ve Kişisel Algı” gibi farklı başlıklı 30’a yakın seminere konuşmacı ve dinleyici olarak katıldı.

Mayıs 2005 ile Eylül 2007 tarihleri arasında İstanbul Dünya Ticaret Merkezi İcra Kurulu Üyeliği ve Genel Müdürlük görevlerini üstlendi. Eş zamanlı olarak Trabzon, Kayseri ve Antalya Dünya Ticaret Merkezlerinin de Genel Müdürlük görevlerini sürdürdü. 5 farklı ülke ve 9 şehirde “Neden Türkiye’ye Yatırım Yapılmalı?” konusunda seminerler verdi.

Başbakanlık 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı’nda en üst icra organı olan Yürütme Kurulu’nda İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına Yürütme Kurulu Üyeliği ve Bütçe İhale komisyonu Üyeliği yaptı. Bu görevlerini başarıyla tamamlayan Ertekin, daha sonra Beltur A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği ve Kültür A.Ş. Genel Müdür Danışmanlığı görevlerini de üstlendi.

Kasım 2009 tarihinde İBB Spor A.Ş.‘nin Genel Müdürlük pozisyonuna atanan Ertekin, şirketin ulusal ve uluslararası alanlarda temsil edilmesinde sağlamış olduğu katkının yanı sıra 1600 çalışanı, 36 tesisiyle; halkına, amatör sporculara, Milli Takıma ve engelli sporcularımıza hizmet etmiştir.

Altın kategoride koşulan İstanbul Maratonunun da yarış direktörlüğünü yapmıştır. 2010 Avrupa Kültür Başkenti sürecindeki tecrübeleri ile İstanbul’un 2012 Avrupa Spor Başkenti müracaat dosyasını tamamlamış ve İstanbul’un bu unvanı kazanmasında ekip lideri olarak çalışmıştır.

Haziran 2014’te Spor A.Ş. Genel Müdürlüğünden ayrıldıktan sonra İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Başdanışmanı olarak çalışmaya başlamıştır. Nisan 2015 – Şubat 2016 tarihleri arasında Anfaş Fuarcılık ve Anfaş Expo Center Genel Müdürü olarak çalışmıştır. Nisan 2016 tarihinde Nun Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Müdürü olarak çalışmaya başlamıştır. Nun Eğitim ve Kültür Vakfı ‘Eğitimde Bir Gelenek Yükseliyor’ sloganıyla yola çıkan Nun okullarının sahibidir. Nun okulları Altunizade’ de 3 yıldır ilkokul ve anasınıfı ile hizmet vermektedir. Beykoz’da geçen sene eğitime başlayan kız ve erkek okullarında ise ortaokul ve lise eğitimi verilmektedir. Ağustos 2017’de Nun Vakfı Genel Müdürlüğü’nden ayrıldıktan sonra son olarak bünyesinde Uğur Soğutma, Uğur Motorlu Araçlar- Mondial Motor, Kuteks Tıbbi Aletler, Uğur Entegre Gıda gibi şirketlerin olduğu Uğur Şirketler grubu CEO’su olan Ertekin 25 Aralık 2017 tarihinde Erciyes Anadolu Holding CEO’su ve Yönetim Kurulu üyesi olarak atanmıştır. Bir dönem İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkan Vekili olan Ertekin, aynı dönemde İstanbul Olimpiyat Oyunları Hazırlık ve Düzenleme Kurulu, Yürütme Kurulu başkan vekilliği görevini de üstlenmiştir.

Halen Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyeliği ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Üyesi, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi Yönetim Kurulu Üyesi görevini sürdürmektedir. 2010-2011 yılları arasında Misafir Öğretim görevlisi olarak, Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda dersler vermiştir. 2011-2012 yılları arasında İstanbul Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi’nde Misafir Öğretim Görevlisi olarak Yönetim Organizasyonu ve Spor Yöneticiliği dersleri vermiştir: Ordu- Mesudiyeli olan Alpaslan Baki Ertekin, MESDEF(Mesudiye Dernekler Federasyonu) Kurucu Genel Başkanıdır.

Alparslan Baki Ertekin, Ülke TV'nin organize ettiği "Sporun Devleri Buluşuyor" ödül töreninde "Yılın Spor Adamı" ödülüne layık görülmüştür.Sporun Devleri Özel Ödülü - Alpaslan Baki
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet