Hayat Dediğin - Küçük Anne

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.

Annesinin ölümünden sonra, evin sorumluluğunu yüklenen Gülçin, bir bakıma evin küçük annesi olmuştur. Küçük yaşta omuzlarına binen bu ağır yük ve annesizlik, gereğinden fazla duygusal yapmıştır Gülçin’i. Yaralı kalbi Özkan’ı tanıyınca bir kuş gibi çırpınmaya başlar. Kısa sürede Özkan ve Gülçin arasında büyük bir aşk doğar. Gülçin’le Özkan, kısa süre sonra da evlenmeye karar verirler. Gülçin çok mutludur. Ancak babası Recep’in içi rahat değildir. Recep, bu ruh halini kızının yuvadan ayrılacak olmasına bağlar. Ancak düğün gününden dört beş gün önce yaşananlar, Recep’in sıkıntılarını doğrulayacak türdendir. Küçük anne Gülçin’in o anda yaşadıkları ağır olsa da, Recep’in duaları kabul olmuş, Gülçin büyük bir yanlışın eşiğinden dönmüştür.

Senaryo: Cavidan Balcı Yönetmen: Canan Yılmaz Oyuncular: Nilay Akın, Bülent Onur, Nigar Musayeva, Gürkan Gedikli, Berat Yahya Değer, Hayriye Kocabaş.


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet