Hayat Dediğin - Küçük Anne

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.

Annesinin ölümünden sonra, evin sorumluluğunu yüklenen Gülçin, bir bakıma evin küçük annesi olmuştur. Küçük yaşta omuzlarına binen bu ağır yük ve annesizlik, gereğinden fazla duygusal yapmıştır Gülçin’i. Yaralı kalbi Özkan’ı tanıyınca bir kuş gibi çırpınmaya başlar. Kısa sürede Özkan ve Gülçin arasında büyük bir aşk doğar. Gülçin’le Özkan, kısa süre sonra da evlenmeye karar verirler. Gülçin çok mutludur. Ancak babası Recep’in içi rahat değildir. Recep, bu ruh halini kızının yuvadan ayrılacak olmasına bağlar. Ancak düğün gününden dört beş gün önce yaşananlar, Recep’in sıkıntılarını doğrulayacak türdendir. Küçük anne Gülçin’in o anda yaşadıkları ağır olsa da, Recep’in duaları kabul olmuş, Gülçin büyük bir yanlışın eşiğinden dönmüştür.

Senaryo: Cavidan Balcı Yönetmen: Canan Yılmaz Oyuncular: Nilay Akın, Bülent Onur, Nigar Musayeva, Gürkan Gedikli, Berat Yahya Değer, Hayriye Kocabaş.


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Hayat Dediğin - Paslı Demir

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.

Tembelliğinden ötürü ekmek teknesini başkalarına emanet eden bir adamın günden güne çöküş öyküsünün anlatıldığı “Paslı Demir” adlı bölüm bu akşam Kanal 7’de.

Bir nalbur dükkanı işleten Saffet, iyi bir boya badana ustası ama tembel bir adamdır. Karısı Gülhan ise bu durumdan çok şikâyetçidir. Saffet, daha çok aylaklık yapmak, arkadaşlarıyla gezmek ve daha çok uyumak için nalbur dükkânına Selçuk adında bir eleman alır ve tüm sorumluluğu Selçuk’a bırakır. Dükkânın işletmesini Selçuk’a; boya badana işlerini de kurduğu ekibin başındaki Beyto’ya verir ve başka hiçbir şeyle ilgilenmez. Fakat Saffet’in hesap etmediği şey Selçuk’un tam bir hilebaz olduğudur. Saffet’in işine karşı ilgisizliğinden faydalanan Selçuk, adamı dolandırmaya başlar. Boya badana ekibinin başındaki Beyto, kutulardaki boyaların orijinal olmadığını anladığında Selçuk’un ne işler çevirdiğini fark eder ve o da Selçuk’la birlik olarak dükkânı soyup soğana çevirirler. Saffet ise hazırladığı sonun ne olduğundan habersiz gününü gün etmeye devam etmektedir.

Yapımcı: Çağrı Gedikoğlu, Konsept tasarım: Mehmet Uyar, Yönetmen: Özgür Pak, Senaryo: Mor Kalem, Oyuncular: Burak Türker, Esra Özdelice, İsmail Aktaş, Serdar Seftekin, Yapım:Medyalab, 2013


Hayat Dediğin - Paslı Demir
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet