Hayat Dediğin - Para İçin

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.

Cemil, köyün en güzel kızı olan Bahar’a umutsuz bir sevda ile bağlanmıştır. Çünkü Bahar’ın gönlünde Ahmet vardır ve Ahmet’le yakın bir zamanda evleneceklerdir. Cemil’in içinde bulunduğu durumu fark eden yakın arkadaşı Remzi ise yüklü bir para karşılığında Bahar’ı kendisine aşık edeceğini iddia eder. Özünde iyi bir karakteri olan Cemil, sevdası ağır geldiği için Remzi’nin önerisini kabul eder ve Bahar’a bir tuzak kurarlar. Remzi’nin kızı ile yakın arkadaş olan Bahar’ın bir gece kendilerine yatıya kaldığında plan uygulamaya konulur. Fakat olaylar Cemil’in istediği gibi gelişmez . Parayla aşk satın alabileceğini düşünen Remzi ise sabah uyandığında hayatının şokunu yaşayacaktır.

Yapımcı: Çağrı Gedikoğlu, Konsept Tasarım: Mehmet Uyar, Yönetmen: Özgür Pak, Senaryo: Cavidan Balcı, Oyuncular: Nesimi Güven, Mulis Aşan, Zeynep Buse Kale, Merve Peker, Yapım: Medyalab, 2013


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet