MAKROO
Çalışma saatleri 09:00 ile 18:00
İnternet reklamları hakkında bilgi için : www.makroo.com
ADRES
Emniyet Evleri Mah. Eski Büyükdere Cd. Özcan Sk. Metçe İş Mrk. No:2/2 Kağıthane/İSTANBUL
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Güz Masalı 42. Bölüm İzle 27 Eylül 2020
Güz Masalı’nda bugün ViraJ’a çok güvenen Raghav’ın annesi Sing, ona sürekli yeni görevler verir. Viraj, Sing’in gözüne girmek için oyunlar çevirir. Ekranların sevilen Hint dizisi Güz Masalı 27 Eylül Pazar günü yayınlanan son bölümü 42. bölümüyle izle7.com'da.

42. Bölüm

Sing, Viraj’ın eski hayatını araştırdığında onun da bir sürü şirketi olduğunu öğrenir. Bunun üzerine aile şirketinde çalışması için Viraj’a teklifte bulunur. Viraj ise bu fırsatı kaçırmaz. Kendi tuttuğu adamlardan birini Sing’e saldırtan Viraj, onun hayatını kurtarmış gibi yapar. Raghav, annesine kimin saldırdığını bulmaya çalışır. Öte yandan Viraj, Raghav ve Janvi’ye sürpriz bir nişan töreni düzenlemeye herkesi ikna eder. Tanişa ve Komal’in de desteği ile yapılan nişan töreninde Janvi şok olur ve töreni terk eder. Raghav’a, evliliğe hazır hissetmediğini söyleyen Janvi, onu ve ailesini üzdüğü için çok mutsuz olur. Raghav ise Janvi’nin sözlerinden sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşar.

Orijinal adı “Dil se di dua Saubhagyavati Bhava” olan dizi ‘Güz Masalı’ her gün saat 21:00'de yeni bölümleriyle Kanal 7’de…

Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı ‘Güz Masalı’ izleyicilere duygu fırtınası yaşatacak. Büyük bir aşkla başlayan Viraj ve Janvi’nin ilişkisi evlendikleri ilk günden itibaren değişmeye başlar. Viraj, evlenmeden önce Janvi’ye masal gibi bir hayat yaşatacağına dair sözler verir. Janvi’nin borçlar içinde yüzen yoksul ailesi, kızlarına Viraj gibi zengin bir iş adamının talip olmasına ilk önce çok şaşırsa da ilerleyen zamanlarda çok sevinir. Ancak hiç birinin Janvi’nin evlendikten sonra yaşadığı acılardan haberi yoktur. Viraj, evlendikleri ilk günden itibaren Janvi’yi garip davranışları ile huzursuz eder. Gün geçtikçe Viraj’ın gerçek yüzünü öğrenir. Viraj Janvi’ye hayatı dar etmeye başlar. Janvi’ye olan kıskançlığı Viraj’ı korkunç bir insana büründürür. Janvi’yi eve kapatır ve onun haberi olmadan hiçbir şey yapmasına izin vermez. Janvi’yi eve hapsetmekle kalmayan Viraj, eve kamera taktırır ve adım adım onu izler.

Janvi, yaşadığı işkenceyi annesine anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Büyük umutlarla başlayan evlilik hayatı Janvi için işkence dolu günlere dönüşür. Janvi, Viraj’ın elinden kurtulabilmek için hem duygularını hem de gerçek kimliğini kaybetmek zorunda kalır. İlerleyen zamanlarda Janvi’nin hayatına giren Raghav, ona yaşadığı acı günleri unutturmayı başarabilecek mi?

Hayal kırıklığı ve acının hikâyesi ‘Güz Masalı’ her gün 22:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati Bhava
Yönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan
Yapımcı: Vishal Vivek, Taruni Mathur
Senaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal
Oyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,
Güz Masalı 42. Bölüm İzle 27 Eylül 2020
Masum 189. Bölüm İzle 27 Eylül 2020
Masum’da bugün Rashi mahallede düzenlenen karpuz yarışmasına katılmak için adaylığını koyar. Komşusuyla birlikte büyük bir rekabete giren Rashi kazanabilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum - Saathiya 27 Eylül Pazar günü yayınlanan son bölüm 189. bölümüyle izle7.com'da.

189. Bölüm

Gopi’nin fikri sayesinde Rashi yeniden konuşmaya başlar. Bahçeye ektiği karpuza gözü gibi bakan Rashi, komşularıyla rekabete girer. Dakşa, Rashi’nin karpuzunun büyüdüğünü görünce onun kazanmasını önlemek için bir tuzak kurar. Gopi son anda tuzağı fark eder ve karpuzu kurtarır. Yarışma günü geldiğinde ikisi de karpuzlarını jüri önüne çıkarır. En iyi karpuz yarışmasının kazananı kim olacak?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel
Masum 189. Bölüm İzle 27 Eylül 2020
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet