Hayat Dediğin - O Adam

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.

Berrin iki yıl önce kocasından ayrılıp, kızıyla birlikte yurt dışında yaşamaya başlar. Yurt dışında geçen bu iki yıl boyunca küçük Elif babasını hiç görmez. Hatta annesinin anlattıklarından etkilenerek, babasından iyice nefret edecek hale gelir. Berrin’e göre, küçük Elif sadece onun çocuğudur. Elif için babası, artık dışardaki diğer adamlardan farksızdır. Baba Erol ise iki yıl boyunca kızına hasret, çaresizce hayatını devam ettirir. Ancak kızını babasından uzaklaştıran Berrin, bir gün tüm yaptıklarından pişman olacaktır. Hayat istediği gibi gitmeyecek, masumlar eninde sonunda hak ettiği yere gelecektir. 

Yönetmen: Betül Durmuş Sevim. Senarist: Cavidan Balcı. Oyuncular: Yağmur Ün, Pınar Doğanay, Burhan Ökmen, Arzu Kaya Hazman, Eşref Seyitoğlu.

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Hayat Dediğin - Paslı Demir

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.

Tembelliğinden ötürü ekmek teknesini başkalarına emanet eden bir adamın günden güne çöküş öyküsünün anlatıldığı “Paslı Demir” adlı bölüm bu akşam Kanal 7’de.

Bir nalbur dükkanı işleten Saffet, iyi bir boya badana ustası ama tembel bir adamdır. Karısı Gülhan ise bu durumdan çok şikâyetçidir. Saffet, daha çok aylaklık yapmak, arkadaşlarıyla gezmek ve daha çok uyumak için nalbur dükkânına Selçuk adında bir eleman alır ve tüm sorumluluğu Selçuk’a bırakır. Dükkânın işletmesini Selçuk’a; boya badana işlerini de kurduğu ekibin başındaki Beyto’ya verir ve başka hiçbir şeyle ilgilenmez. Fakat Saffet’in hesap etmediği şey Selçuk’un tam bir hilebaz olduğudur. Saffet’in işine karşı ilgisizliğinden faydalanan Selçuk, adamı dolandırmaya başlar. Boya badana ekibinin başındaki Beyto, kutulardaki boyaların orijinal olmadığını anladığında Selçuk’un ne işler çevirdiğini fark eder ve o da Selçuk’la birlik olarak dükkânı soyup soğana çevirirler. Saffet ise hazırladığı sonun ne olduğundan habersiz gününü gün etmeye devam etmektedir.

Yapımcı: Çağrı Gedikoğlu, Konsept tasarım: Mehmet Uyar, Yönetmen: Özgür Pak, Senaryo: Mor Kalem, Oyuncular: Burak Türker, Esra Özdelice, İsmail Aktaş, Serdar Seftekin, Yapım:Medyalab, 2013


Hayat Dediğin - Paslı Demir
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet