Diziler - Hayat Dediğin 06.06.2014 15:29

Hayat Dediğin - Hırs Kurbanı

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.

Market sahibi Mustafa, küçüklüğünden beri ticaretle uğraştığından olsa gerek; hemen hemen hayatının her alanında parayı merkez almıştır. Marketine sürekli alışverişe gelen, hasta annesinin emekli maaşıyla geçinen Gül ile yeni yeni görüşmeye başlamıştır. Gül ile Mustafa, aralarında oluşan samimiyeti evlilikle taçlandırmaya karar verirler. Ama bundan kimsenin haberi yoktur. Bu arada Mustafa’nın yakın arkadaşları Ayşen ile Hüseyin ise; Mustafa’yı evlendirmek için Şule ile tanıştırırlar. Mustafa, Şule ile tanıştıktan sonra aklındaki her şeyi siler atar. Gül’ü bile… Çünkü Şule, zengin biridir. Gül, Mustafa’nın kendisinden ayrılacağını öğrendiği anda hayatı allak bullak olur. Tüm hayalleri yıkılmıştır. Hayatında yeni kararlar alan, parayı aşka ve sevgiye tercih eden Mustafa, bundan sonra büyük sürprizlerle karşılaşacaktır. 

Yönetmen: Betül Sevim Senaryo: Düş Yolcuları Oyuncular: Gözde Çay, Caner Arıkan, Seher Irmak, Enis Boztepe, Serap Eroy

Devamını Oku

 Gül ile Mustafa, aralarında oluşan samimiyeti evlilikle taçlandırmaya karar verirler. Ama bundan kimsenin haberi yoktur. Bu arada Mustafa’nın yakın arkadaşları Ayşen ile Hüseyin ise; Mustafa’yı evlendirmek için Şule ile tanıştırırlar. Mustafa, Şule ile tanıştıktan sonra aklındaki her şeyi siler atar. Gül’ü bile… Çünkü Şule, zengin biridir. Gül, Mustafa’nın kendisinden ayrılacağını öğrendiği anda hayatı allak bullak olur. Tüm hayalleri yıkılmıştır.
Yönetmen: Betül Sevim Senaryo: Düş Yolcuları Oyuncular: Gözde Çay, Caner Arıkan, Seher Irmak, Enis Boztepe, Serap Eroy

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Hayat Dediğin Dizisi

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR