Diziler - Hayat Dediğin 22.05.2014 18:52

Hayat Dediğin - Sadece Bir Gün

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.

Gökhan genç yaşında olmasına rağmen, ülkenin tanınmış inşaat şirketinin sahibidir. Hafta içini yoğun iş temposuyla geçiren Gökhan, hafta sonlarında arkadaşlarıyla eğlenmeyi tercih eder. Oysa hemen hemen her hafta sonu Gökhan’ın yolunu gözleyen biri vardır. Bursa’da oturan annesi Cemile Hanım her hafta sonu oğlum gelecek ümidiyle hazırlıklar yapar. Ama Gökhan bir türlü annesinin aynına gitmez. Gökhan’ı fakirlik içinde tek başına büyüten, okutan ve inşaat mühendisi olarak hayata kazandıran Cemile Hanım, bu duruma çok üzülür. Öz evladını görememek, onu derinden yaralar. Gözü yaşlı ananın bu ızdırabı bir gün ilginç bir şekilde bitecektir. Gökhan’ın gördüğü bir rüya her şeyi değiştirecektir.  

Yönetmen: Betül Durmuş Sevim Senarist: Cavidan Balcı Oyuncular: Asuman Kostak, Ahmet İsli, Nalan Olcayalp, Nejat Aşkıner


Devamını Oku


Oysa hemen hemen her hafta sonu Gökhan’ın yolunu gözleyen biri vardır. Bursa’da oturan annesi Cemile Hanım her hafta sonu oğlum gelecek ümidiyle hazırlıklar yapar. Ama Gökhan bir türlü annesinin aynına gitmez. Gökhan’ı fakirlik içinde tek başına büyüten, okutan ve inşaat mühendisi olarak hayata kazandıran Cemile Hanım, bu duruma çok üzülür. Öz evladını görememek, onu derinden yaralar. Gözü yaşlı ananın bu ızdırabı bir gün ilginç bir şekilde bitecektir. Gökhan’ın gördüğü bir rüya her şeyi değiştirecektir.
Yönetmen: Betül Durmuş Sevim Senarist: Cavidan Balcı Oyuncular: Asuman Kostak, Ahmet İsli, Nalan Olcayalp, Nejat Aşkıner

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Hayat Dediğin Dizisi

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR