Diziler - Hayat Dediğin 22.05.2014 13:12

Hayat Dediğin - Tövbe

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.

Döne ile Recep’in tam beş tane kız çocukları vardır. Recep hep bir erkek çocuk hayali kurmuş ama bir türlü olmamıştır. Bu durumdan hiç memnun olmayan Recep, sonunda çareyi başka biriyle daha evlenmekte arar. Eve nikahsız olarak kuma getirmek ister. Recep nihayet başka bir köyden birini bulur! Yalnız kumayı berdel usulüyle eve getirecektir. On beş yaşındaki kızı Güllü’yü başlık parası yerine bir adama verecek ve bu adamın kız kardeşini alacaktır. Anne Döne ve kızı Güllü bunu asla istemez. Evde hep bir huzursuzluk vardır. Baskılardan korkan ve babasının istediği gibi evlenmek istemeyen Güllü evden kaçar. Baba Recep de kızının peşine düşer. Recep çok öfkelidir, ne yaptığının farkında bile değildir. Kovalamaca sonunda kızını uçurumun kenarında kıstırır. Tam yakalayacağı esnada ayağı kayar ve uçuruma doğru düşerken bir ağaç köküne tutunur. Recep’in gücü tükenmektedir. Güllü ise korku içinde babasına bakakalır. Artık Recep’in hayatı, kızı Güllü’nün elindedir. Baskılarından dolayı evden kaçan Güllü bakalım babasını kurtaracak mıdır?

Yönetmen: Canan Yılmaz Senarist: Safa Önal Oyuncular: Adnana Zaman, Evrim Bağcı, Aysena Türker, Burcu Altıntaş, Mine Armağan

Devamını Oku


Eve nikahsız olarak kuma getirmek ister. Recep nihayet başka bir köyden birini bulur! Yalnız kumayı berdel usulüyle eve getirecektir. On beş yaşındaki kızı Güllü’yü başlık parası yerine bir adama verecek ve bu adamın kız kardeşini alacaktır. Anne Döne ve kızı Güllü bunu asla istemez. Evde hep bir huzursuzluk vardır. Baskılardan korkan ve babasının istediği gibi evlenmek istemeyen Güllü evden kaçar. Baba Recep de kızının peşine düşer. Recep çok öfkelidir, ne yaptığının farkında bile değildir. Kovalamaca sonunda kızını uçurumun kenarında kıstırır.
Yönetmen: Canan Yılmaz Senarist: Safa Önal Oyuncular: Adnana Zaman, Evrim Bağcı, Aysena Türker, Burcu Altıntaş, Mine Armağan

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Hayat Dediğin Dizisi

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR