Diziler - Hayat Dediğin 26.03.2014 18:34

Hayat Dediğin - Kara Yılan

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.

Lüks villasında yaşayan İnci Hanım, Tahir ve eşi Hasibe’yi köydeki yoksul hayatından kurtarıp, yanına getirtir. Yoksul çift artık varlık içinde yaşayan İnci Hanım’ın yanında hizmetçi olarak çalışmaya başlar. İnci Hanım o kadar çok zengindir ki; paralarını ve altınlarını, para kasalarında saklar. Yaklaşık on yıldır villada yaşayan hizmetçi çift, İnci Hanım’ın bütün sırlarını da bilmektedir. Para kasasının şifresini bile biliyorlardır. Bir gün İnci Hanım servetini hayır kurumlarına bağışlamak ister. Hizmetine koşan çiftin aklında ise kendileri için büyük servet değerinde olan bu parayı hayır kurumlarında yedirmeye niyetleri yoktur…

Yönetmen: Canan Yılmaz. Senarist: Nurettin Özel. Oyuncular: Hakan İlçin, Mevlüde Karataş, Nezahat Oynar, Veysi Alışkan, Ufuk Mollaoğlu, Gülgün Özkan.


Devamını Oku


İnci Hanım o kadar çok zengindir ki; paralarını ve altınlarını, para kasalarında saklar. Yaklaşık on yıldır villada yaşayan hizmetçi çift, İnci Hanım’ın bütün sırlarını da bilmektedir. Para kasasının şifresini bile biliyorlardır. Bir gün İnci Hanım servetini hayır kurumlarına bağışlamak ister. Hizmetine koşan çiftin aklında ise kendileri için büyük servet değerinde olan bu parayı hayır kurumlarında yedirmeye niyetleri yoktur…
Yönetmen: Canan Yılmaz. Senarist: Nurettin Özel. Oyuncular: Hakan İlçin, Mevlüde Karataş, Nezahat Oynar, Veysi Alışkan, Ufuk Mollaoğlu, Gülgün Özkan.

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Hayat Dediğin Dizisi

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR