Hayat Dediğin - İstenmeyen Gelin

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.


Zerrin ve Cengiz uzun süren evliliklerine rağmen çocuk sahibi olamadıklarından ötürü genç kadın eşinin ailesi tarafından kısır diye anılır. Zerrin’in, Cengiz’e olan aşkı ve Allah’a olan inancı onu bu uğurda güçlü kılar. Zerrin, kocasını hastaneye gitmeye ikna ettiğinde ise Cengiz’in çocuk sahibi olma ihtimalinin çok zayıf olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Tüp bebek tedavisi gören çiftin ilk denemesi başarısız olur. Fakat Zerrin, aylar sonra tedaviye gerek duyulmadan hamile kalır. 

Zerrin’in hamile kalması Kayınvalidesi ve görümcesi tarafından iftiraya uğramasına sebep olur. Cengiz, kısır olduğu fikri ve annesiyle kız kardeşinin dolduruşuna kapıldığı için eşi tarafından aldatıldığına çok çabuk ikna olur ve anlamadan dinlemeden Zerrini kapıya koyar. Cengiz, bu gerekçeyle eşini boşamaya karar verir. Fakat gerçek er ya da geç ortaya çıkacaktır.

Yapımcı: Çağrı Gedikoğlu, Yapım: Medyalab, Konsept Tasarım: Mehmet Uyar, Yönetmen: Özgür Pak, Senaryo: Çınar Ağacı, Oyuncular: Emrah Türkmen, Ayfer Büyükeren, Buket Ek, Burak Odunkıran, Gökçe Kıvırcık, Ahmet Orhan

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet