Hayat Dediğin - İstenmeyen Gelin

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.


Zerrin ve Cengiz uzun süren evliliklerine rağmen çocuk sahibi olamadıklarından ötürü genç kadın eşinin ailesi tarafından kısır diye anılır. Zerrin’in, Cengiz’e olan aşkı ve Allah’a olan inancı onu bu uğurda güçlü kılar. Zerrin, kocasını hastaneye gitmeye ikna ettiğinde ise Cengiz’in çocuk sahibi olma ihtimalinin çok zayıf olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Tüp bebek tedavisi gören çiftin ilk denemesi başarısız olur. Fakat Zerrin, aylar sonra tedaviye gerek duyulmadan hamile kalır. 

Zerrin’in hamile kalması Kayınvalidesi ve görümcesi tarafından iftiraya uğramasına sebep olur. Cengiz, kısır olduğu fikri ve annesiyle kız kardeşinin dolduruşuna kapıldığı için eşi tarafından aldatıldığına çok çabuk ikna olur ve anlamadan dinlemeden Zerrini kapıya koyar. Cengiz, bu gerekçeyle eşini boşamaya karar verir. Fakat gerçek er ya da geç ortaya çıkacaktır.

Yapımcı: Çağrı Gedikoğlu, Yapım: Medyalab, Konsept Tasarım: Mehmet Uyar, Yönetmen: Özgür Pak, Senaryo: Çınar Ağacı, Oyuncular: Emrah Türkmen, Ayfer Büyükeren, Buket Ek, Burak Odunkıran, Gökçe Kıvırcık, Ahmet Orhan

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Hayat Dediğin - Paslı Demir

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.

Tembelliğinden ötürü ekmek teknesini başkalarına emanet eden bir adamın günden güne çöküş öyküsünün anlatıldığı “Paslı Demir” adlı bölüm bu akşam Kanal 7’de.

Bir nalbur dükkanı işleten Saffet, iyi bir boya badana ustası ama tembel bir adamdır. Karısı Gülhan ise bu durumdan çok şikâyetçidir. Saffet, daha çok aylaklık yapmak, arkadaşlarıyla gezmek ve daha çok uyumak için nalbur dükkânına Selçuk adında bir eleman alır ve tüm sorumluluğu Selçuk’a bırakır. Dükkânın işletmesini Selçuk’a; boya badana işlerini de kurduğu ekibin başındaki Beyto’ya verir ve başka hiçbir şeyle ilgilenmez. Fakat Saffet’in hesap etmediği şey Selçuk’un tam bir hilebaz olduğudur. Saffet’in işine karşı ilgisizliğinden faydalanan Selçuk, adamı dolandırmaya başlar. Boya badana ekibinin başındaki Beyto, kutulardaki boyaların orijinal olmadığını anladığında Selçuk’un ne işler çevirdiğini fark eder ve o da Selçuk’la birlik olarak dükkânı soyup soğana çevirirler. Saffet ise hazırladığı sonun ne olduğundan habersiz gününü gün etmeye devam etmektedir.

Yapımcı: Çağrı Gedikoğlu, Konsept tasarım: Mehmet Uyar, Yönetmen: Özgür Pak, Senaryo: Mor Kalem, Oyuncular: Burak Türker, Esra Özdelice, İsmail Aktaş, Serdar Seftekin, Yapım:Medyalab, 2013


Hayat Dediğin - Paslı Demir
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet