Hayat Dediğin - İnsafsız

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.

Köyde annesiyle birlikte yaşayan Ayşe, orada askerlik yapan Kemal’le karşılaştıkları ilk gün birbirlerine aşık olurlar. Kemal terhis olduktan sonra, memleketine gidip durumu ailesine anlatacak ve Ayşe’yi istemeye geleceklerdir. Kemal askerliğini bitirip memleketine dönünce, Ayşe’nin annesi Döndü’ye gün doğar. Döndü’nün amacı Ayşe’yi köyün zengini Kazım Ağa’yla evlendirerek, zengin olmaktır. Döndü, Kazım Ağa’nın gözünden girip kulağından çıkarak aklını çeler ve kızı ile evlenmeye ikna eder. Ayşe, Kemal’i sevdiğini söyler. Ancak Kemal’in gidişinden uzun süre geçmesine rağmen hâlâ bir haber çıkmamıştır. Babasının hastalığı yüzünden Ayşe’yi istemeye gitmeleri gecikir. Ayşe’ye haber vermek istese de gelen mektupları Döndü ele geçirip yok eder. Bir de Kemal’in ağzından Ayşe’yi istemediğini ve bu evliliğin olamayacağını yazar. Ayşe bu durum karşısında adeta yıkılır, annesine bir şey diyemez. En kısa süre içerisinde de Kazım Ağa ile evlenir. Tüm bunlar olurken Kemal çat kapı çıkıp gelir. Ayşe’nin evlendiğini öğrenir. Ayşe’nin karşısına çıkar evlendiği için verip veriştirir. Aslında Ayşe’nin de Kemal’in de olup bitenlerden haberi yoktur. Artık bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Yönetmen: Betül Durmuş Sevim Senaryo: Meryem Temiz, Sinem Şengünlü, Yasemin İnal Oyuncular: Ceylan Yılmaz, Deniz Altun, Tayfun Sav, Ersin Sarı, Mustafa Uzun, Aslı Erdemir

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet