Kördüğüm - 307.Bölüm

Sevilen Hint dizisi Kördüğüm nefes kesen 307.bölümüyle izle7.com'da. Kördüğüm’de bugün Methi, Akash’ı çok sevdiğini anlasa da bir türlü yaptıklarını affedemez. Mukta ise Methi’yi teselli etmeye çalışır. Surabhi ise Kanha’ya hamile olduğunu haber vermeye karar verir.

Methi her ne kadar kabul etmek istemese de Akash’a âşıktır. Kafası karışan Methi’ye bu süreçte Mukta destek olur. Agarth’ın planının işe yaramadığını gören Surabhi, Kanha’yı arar. Ancak Kanha, konuşacak bir şeyleri kalmadığını söyler. Tapasya, Damini’ye bulduğu mektupları anlatarak, Visnu’nun Meethi’ye aşık olduğunu söyler. Damini de onları kaderin bir araya getirdiğini düşünür. Tapasya, Methi’yi de Vişnu ile evlenme fikrine ikna eder. Tapasya, Vişnu’nun Mukta’ya aşık olduğunu bilemeden ortalığı karıştırır. Ancak Methi ve Vişnu’nun yaptığı iş birliğinden kimsenin haberi yoktur. Akash, bu durumu öğrendiğinde ne yapacak?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet