Kördüğüm - 389.Bölüm

Sevilen Hint dizisi Kördüğüm yayınlanan son bölümü 389.bölümüyle izle7.com'da. Kanal 7’nin uzun soluklu dizisi Kördüğüm’de bugün Nandini, Akash’ı tekrar elde etmek için her yolu dener. Akash’ın amacı ise zor durumda kalan Nandini’ye yardım etmektir. Ama Nandini, Akash ile eskisi gibi yakın olmanın peşindedir. 

Akash’a kendini inandırmayı başaran Nandini, konağa iyice yerleşir.  Methi’yi ikinci plana atamaya çalışan Nandini, ev halkına kendini sevdirmek için hediyeler alır. Akash’a ceket hediye eden Nandini, eski günlerde olduğu gibi Akash ile tekrar birlikte olmanın hayalini kurar. Nandini, Rani’nin babasının Akash olduğunu da arkadaşına söyler. Ancak bu gerçekten henüz ne Akash’ın ne de Methi’nin haberi vardır? Rani’nin babası gerçekten Akash mı?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

YORUMLAR 3
  • Eksenmagazin 12.01.2021 17:27
    Sacmalik ya miti kizinin hayatini kurtardi onun yaptigina bak
  • ömer bozkurt 05.11.2020 19:49
    bu dizideki insan karakterleri hepsi bir tuhaf nasılmı durmadan hata yapıyorlar sonra pişman oldum diyip bükün suç bende diyip af diliyorlar. Her şey düzelicek diyip avunuyorlar. Bu hintliler bu kadarmı zayıf insanlar. Süyük hanıma çodk kızardıml.Ama asalak vişnu hakkında çok haklıymış.
  • HIND DUNYASI 30.08.2018 16:50
    geber nandiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet