Kördüğüm - 306.Bölüm

Kanal 7'nin sevilen dizisi Kördüğüm 306.bölümüyle izle7.com'da. Kördüğüm’de bugün Methi, Akash’ın pastayı dışarıdan sipariş ettiğini öğrenir ve Akash’ın yalan söylemeye devam ettiğini düşünür. Akash’ın evde kalma hakkını kaybettiğini söyler.

Methi, pasta sipariş fişini bulur ve Akash’a yalan söylediği için çok kızar. Jogi ve Raghor, Methi’yi sakinleştirmek için uğraşsa da Methi, Akash’ı kovar. Raghor, Methi’ye Akash’ın ellerindeki yaraları gösterir. Methi’ye hediye almak için tamirhanede çalışan Akash’ın elleri nasır olmuştur. Methi, Mukta’ya Akash ile işbirliği yaptığı için ayrıca kızar. Öte yandan Vişnu, Mukta’ya aşkını açıklamak için doğru zamanı kollar. Ancak Tapasya’nın yanlış anlaması her şeyi değiştirir. Vişnu’nun bilgisayarında V ve M harflerini kalp içinde gören Tapasya, Vişnu’nun Methi’ye âşık olduğunu sanır. Methi’nin Akash’dan kurtulması için Vişnu’nun olmasına çok sevinir. Ancak Vişnu, Mukta’ya âşıktır. Tapasya’nın yanlış anlaması her şeyi değiştirir.

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
YORUMLAR 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. 

Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye: Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015                                                    
Yönetmen: Nandita Mehra
Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet