Kördüğüm - 306.Bölüm

Kanal 7'nin sevilen dizisi Kördüğüm 306.bölümüyle izle7.com'da. Kördüğüm’de bugün Methi, Akash’ın pastayı dışarıdan sipariş ettiğini öğrenir ve Akash’ın yalan söylemeye devam ettiğini düşünür. Akash’ın evde kalma hakkını kaybettiğini söyler.

Methi, pasta sipariş fişini bulur ve Akash’a yalan söylediği için çok kızar. Jogi ve Raghor, Methi’yi sakinleştirmek için uğraşsa da Methi, Akash’ı kovar. Raghor, Methi’ye Akash’ın ellerindeki yaraları gösterir. Methi’ye hediye almak için tamirhanede çalışan Akash’ın elleri nasır olmuştur. Methi, Mukta’ya Akash ile işbirliği yaptığı için ayrıca kızar. Öte yandan Vişnu, Mukta’ya aşkını açıklamak için doğru zamanı kollar. Ancak Tapasya’nın yanlış anlaması her şeyi değiştirir. Vişnu’nun bilgisayarında V ve M harflerini kalp içinde gören Tapasya, Vişnu’nun Methi’ye âşık olduğunu sanır. Methi’nin Akash’dan kurtulması için Vişnu’nun olmasına çok sevinir. Ancak Vişnu, Mukta’ya âşıktır. Tapasya’nın yanlış anlaması her şeyi değiştirir.

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet