Kördüğüm - 308.Bölüm

Kanal 7'nin günlük Hint dizisi Kördüğüm 308.bölümüyle izle7.com'da. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Surabhi, Akash’ı arar ve Nirbay’ın çocuğuna zarar vereceğini söyler. Akash, daha fazla orada kalamayacağını anlar ve yola çıkar. Methi de planın işe yaradığını düşünür.

Vişnu ile evlilik oyunu oynayan Methi, Akash’ın evden gitmek için hazırlık yaptığını görür. Akash’ın Surabhi’ye yardım etmek için evden ayrıldığını gören Raghor, Akash’ı durdurur. Akash da Surabhi’nin başına gelenleri anlatır ve onu Nirbay’ın elinden kurtarmak zorunda olduğunu söyler. Raghor, Akash’a Methi’yi ikna etmeden hiçbir yere gidemezsin der. Surabhi’ye kendisinin yardım edeceğini söyler. Akash da bir umut Kanha’ya Surabhi’nin hamile olduğu haberini verir. Ancak Tapasya ve Kanha Akash’ın söylediklerine inanmaz. Vişnu’nun kendisinden hoşlandığını sanan Mukta, Vişnu’nun Methi ile evlenecek olmasına çok üzülür. Ancak ikisinin evlenme fikrini, Akash’ın boşanmayı kabul etmesi için yaptığını bilmez. Raghor sayesinde evde kalmayı başaran Akash, Methi’nin oyun çevirdiğini anlayacak mı?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet