Kördüğüm - 245.Bölüm

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Nani, polisin Methi olayına dâhil olmasından sonra korkar ve Mukta’nın planı durdurmasını ister. Methi’yi ise baygın halde bulan Raghu, hastaneye yetiştirir.

Mukta, Nani’nin tüm ısrarına rağmen planından geri dönmez. Hastaneden gelen telefonla herkes çok endişe eder. Methi’yi tesadüfen yerde baygın halde gören Raghu, hastaneye götürür. Doktor Methi’yi tedavi altına alır. Methi iyileşince gözlerini açar ve İçça’yı yanında istemediğini söyler. Methi ile karşılaşması Raghu’yu eski günlere götürür. Jogi’nin ısrarına dayanamaz ve onları ziyarete gider. Mukta’nın resimlerini görünce onun hakkında bilgi almak ister. Jogi, Mukta’nın kaybolan kızı olduğunu söyler. Bunca yıl böyle bir gerçeği gizledikleri için Raghu herkese çok tepki gösterir. Öte yandan hastaneden çıkan Methi eve dönse de İçça’nın yüzünü görmek istemez. Raghu, Methi’ye birinin gizlice İçça ile Veer’in fotoğrafını gönderdiğini açıklar. Methi’nin İçça’ya karşı nefretini arttıran fotoğraf haberi eve bomba gibi düşer. Nani ve Mukta’nın oyunu ortaya çıkacak mı? Mukta, Raghu’nun babası olduğu gerçeğini kabul edecek mi?Künye:
Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama
YORUMLAR 1
  • Nur 09.04.2018 22:52
    Bende ratot ne zaman dönecek diyordum harikasın ratot iyiki geldin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet