Kördüğüm - 245.Bölüm

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Nani, polisin Methi olayına dâhil olmasından sonra korkar ve Mukta’nın planı durdurmasını ister. Methi’yi ise baygın halde bulan Raghu, hastaneye yetiştirir.

Mukta, Nani’nin tüm ısrarına rağmen planından geri dönmez. Hastaneden gelen telefonla herkes çok endişe eder. Methi’yi tesadüfen yerde baygın halde gören Raghu, hastaneye götürür. Doktor Methi’yi tedavi altına alır. Methi iyileşince gözlerini açar ve İçça’yı yanında istemediğini söyler. Methi ile karşılaşması Raghu’yu eski günlere götürür. Jogi’nin ısrarına dayanamaz ve onları ziyarete gider. Mukta’nın resimlerini görünce onun hakkında bilgi almak ister. Jogi, Mukta’nın kaybolan kızı olduğunu söyler. Bunca yıl böyle bir gerçeği gizledikleri için Raghu herkese çok tepki gösterir. Öte yandan hastaneden çıkan Methi eve dönse de İçça’nın yüzünü görmek istemez. Raghu, Methi’ye birinin gizlice İçça ile Veer’in fotoğrafını gönderdiğini açıklar. Methi’nin İçça’ya karşı nefretini arttıran fotoğraf haberi eve bomba gibi düşer. Nani ve Mukta’nın oyunu ortaya çıkacak mı? Mukta, Raghu’nun babası olduğu gerçeğini kabul edecek mi?Künye:
Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama
YORUMLAR 1
  • Nur 09.04.2018 22:52
    Bende ratot ne zaman dönecek diyordum harikasın ratot iyiki geldin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 386.Bölüm

Kördüğüm'ün heyecan dolu 386.bölümü izle7.com'da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Akash, Chamelli’yi kurtarmak için hapishaneye gittiğinde onun eski sevgilisi Nandini olduğunu görür. Şaşkınlığından ne yapacağını bilemeyen Akash, kefareti öder ve Chamelli’yi hapisten çıkarır. 

Akash, Chamalli’nin sadece Rani’nin annesi olduğunu düşünürken eski sevgilisi Nandini olduğunu anlar. Akash, yıllar önce kendisine açıklama yapmadan ayrılan Nandini’ye hesap sorar. Ancak Nandini, lafı geçiştirir ve Rani’yi bulmalarını söyler. Methi ile Rani de o sırada Ratna’nın elinde esir durumdadır. Methi onların elinden kaçmak için plan yapar. Methi’ye yardım eli uzatan ise Damini olur. Damini sayesinde Ratna’nın adamlarından kurtulmayı başaran Methi ile Rani eve döner. Akash, Chamalli’yi de alıp konağa getirir. Rani, annesini karşısında görünce çok mutlu olur. Methi, anne ve kızın kavuşmasına çok sevinse de aklı Akash ile Chamelli’nin gençliğinde çekildiği fotoğraftadır. Rani’nin babası Akash olabilir mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Kördüğüm 386.Bölüm
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet