Kördüğüm 246.Bölüm

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm 246.bölüm son bölüm izle7.com’da izle. Kördüğüm’de bugün Raghu, Methi’ye İçça hakkında bilgi veren kişiyi bulmak için harekete geçer. Ancak öğrendiği gerçek Raghu’yu şok eder.

Raghu, Methi’ye tuzak kuran kişiyi bulmak için İçça’dan izin ister. Methi’ye gizli gizli mesaj atıp onu yanlış yönlendiren kişinin kim olduğunu bulmak için uğraşır. Methi’nin telefonu Raghu’dadır. Mukta’nın bu bilgiden haberi yoktur. Mukta, Methi’yi kandırdırğını sanırken mesajları Raghu’nun okuduğundan habersizdir. Raghu, Methi’nin telefonuna gelen mesajları takip eder ve verilen adrese gider. Methi ve İçça’nın hayatını mahvetmek için uğraşan kişinin öz kızı Mukta olduğunu görür. Raghu bu duruma çok üzülür ve Tapasaya’nın gitmesinde İçça’nın hiç suçu olmadığını açıklar. İçça’nın onu sokakta bulup kendi çocuğu gibi baktığını söyler. İçça ise Dadi’nin öldüğünü duyunca Methi’den daha fazla Veer’in babası olduğunu gizlememe kararı alır.


Künye:
Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama

Yorumlar Toplam 1 Yorum Var
  • e nuran atasoy 10.04.2018 19:53:34

    Icca ölmesin viil hafızasına kavussun dizi mutlu sonla bitsin

  • Tüm Yorumları Göster

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR