Kördüğüm - 244.Bölüm

Kördüğüm’de bugün hiç beklenmedik şekilde yıllar sonra Raghu, ortaya çıkar. Raghu’nun Yuvraj ile karşılaşması olayların seyrini değiştirecek mi?

Yıllar sonra geri dönen Raghu, eğlence mekânında Yuvraj’ın görür. Mekânda sorun çıkaran Yuvraj’ı kibar bir dille uyaran Raghu, Yuvraj’ın gerçekte kim olduğunun farkında değildir. Raghu’nun kendisini aşağıladığını düşünen Yuvraj, ona haddini bildirmeye karar verir. Mukta ile Nani, yaptıkları plandan sonra Methi ile kedi fare oyunu oynama başlar. Methi’ye babasının hayatta olduğunu ve onu bulması için ipuçlarını takip etmesini söyleyen notlar bırakan Mukta, tehlikenin farkında değildir. İçça, polise gidip kızının kayıp olduğu ihbarında bulunur. Nani, işin içine polis girince oyunlarının ortaya çıkmasından korkar ve telaşlanır. Nani ile Mukta’nın oyunu ortaya çıkacak mı? Raghu’nun gelişinden sonra neler olacak?


Künye:
Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama
YORUMLAR 1
  • Nur 09.04.2018 21:39
    Büyük anne zehirli bir yılan hiç rahat durmuyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet