Kördüğüm - 244.Bölüm

Kördüğüm’de bugün hiç beklenmedik şekilde yıllar sonra Raghu, ortaya çıkar. Raghu’nun Yuvraj ile karşılaşması olayların seyrini değiştirecek mi?

Yıllar sonra geri dönen Raghu, eğlence mekânında Yuvraj’ın görür. Mekânda sorun çıkaran Yuvraj’ı kibar bir dille uyaran Raghu, Yuvraj’ın gerçekte kim olduğunun farkında değildir. Raghu’nun kendisini aşağıladığını düşünen Yuvraj, ona haddini bildirmeye karar verir. Mukta ile Nani, yaptıkları plandan sonra Methi ile kedi fare oyunu oynama başlar. Methi’ye babasının hayatta olduğunu ve onu bulması için ipuçlarını takip etmesini söyleyen notlar bırakan Mukta, tehlikenin farkında değildir. İçça, polise gidip kızının kayıp olduğu ihbarında bulunur. Nani, işin içine polis girince oyunlarının ortaya çıkmasından korkar ve telaşlanır. Nani ile Mukta’nın oyunu ortaya çıkacak mı? Raghu’nun gelişinden sonra neler olacak?


Künye:
Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama
YORUMLAR 1
  • Nur 09.04.2018 21:39
    Büyük anne zehirli bir yılan hiç rahat durmuyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 386.Bölüm

Kördüğüm'ün heyecan dolu 386.bölümü izle7.com'da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Akash, Chamelli’yi kurtarmak için hapishaneye gittiğinde onun eski sevgilisi Nandini olduğunu görür. Şaşkınlığından ne yapacağını bilemeyen Akash, kefareti öder ve Chamelli’yi hapisten çıkarır. 

Akash, Chamalli’nin sadece Rani’nin annesi olduğunu düşünürken eski sevgilisi Nandini olduğunu anlar. Akash, yıllar önce kendisine açıklama yapmadan ayrılan Nandini’ye hesap sorar. Ancak Nandini, lafı geçiştirir ve Rani’yi bulmalarını söyler. Methi ile Rani de o sırada Ratna’nın elinde esir durumdadır. Methi onların elinden kaçmak için plan yapar. Methi’ye yardım eli uzatan ise Damini olur. Damini sayesinde Ratna’nın adamlarından kurtulmayı başaran Methi ile Rani eve döner. Akash, Chamalli’yi de alıp konağa getirir. Rani, annesini karşısında görünce çok mutlu olur. Methi, anne ve kızın kavuşmasına çok sevinse de aklı Akash ile Chamelli’nin gençliğinde çekildiği fotoğraftadır. Rani’nin babası Akash olabilir mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Kördüğüm 386.Bölüm
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet