Kördüğüm 200.Bölüm

Heyecan dolu Kördüğüm dizisinin 200. Bölümü İzle7.com’da. Başrollerini Tina Dutta ve Rashami Desai’nin paylaştığı Kördüğüm’de bugün İçça ile Vansh’ın aynı evde kalmasına Jogi’nin gönlü el vermez. Vansh’ı kimin gönderdiği konusunda araştırma yapar. 

Jogi, Vansh’ı birinin Veer ile İçça’nın huzurunu kaçırmak için gönderdiğini tahmin eder. Bu konuda şüphelendiği isim Tapasya’dır. Düşüncesini paylaşmak için Veer ile buluşur. Damini, Yuvraj’a bakar ve onun için diktiği kıyafetleri giydirir. Nani kıskançlığından Damini ile alay eder. Tapasya’nın eski erkek arkadaşı Sid bir anda ortaya çıkar. Nani, Sid’i görünce şok olur. Sid, Tapasya’nın Veer’den ayrılıp Raghu ile evlendiğini görünce sevinir. Veer, Jogi ile konuştuktan sonra Tapasya’yı sorguya çeker. Ancak Tapasya, Vansh ile ilgisi olmadığını söyler. Bunun üzerine Veer, Vansh’ı takip eder. Vansh’ın gizlice buluştuğu kişi kim?

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran Yapım Yılı:2008-2015                                          
Yönetmen: Nandita Mehra - Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Tür: Romantik Ülke: Hindistan

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR