Kördüğüm 201.Bölüm

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm 201.bölüm son bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Kördüğüm Uttaran Türkçe dublaj 201.bölüm izle. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Bundela konağında Kanha’nın doğum günü heyecanı vardır. Partide herkesin yüzü gülerken Vansh’ın yaptıkları İçça’yı üzer.

Kanha’nın doğum günü konağa neşe getirir. Ancak parti sırasında çocuğun annesi ve babası çağırıldığında Vansh, Veer’den önce gider. Kanha’nın babasının kendisi olduğunu söyleyen Vansh, İçça’nın yanına oturur. Veer bu duruma sinir olsa da Kanha’nın huzuru kaçmasın diye sessiz kalır. Sid’in amacı ise Tapasya’yı tehdit edip ondan para koparmaktır. Raghu’nun korkusundan ne yapacağını bilemeyen Tapasya köşeye sıkışır. Veer, Vansh’ın Mai ile buluştuğunu görür. Vansh’ın başı ise sevgilisi ile beladadır. 

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran Yapım Yılı:2008-2015                                          
Yönetmen: Nandita Mehra - Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Tür: Romantik Ülke: Hindistan

Yorumlar Toplam 1 Yorum Var
  • deniz 22.02.2018 19:09:58

    o zamanlar bu diziye bayilirdim. her kes nefret ederdi. amma ben merakla bakirdim simdi ise cox nadiren bakiyorum.

  • Tüm Yorumları Göster

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR