Kördüğüm - 9. Bölüm

Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Kördüğüm 16 Haziran Salı günü yayınlanan son bölümü 9. bölümüyle izle7.com’da. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Jiyoti’ye yaptığı hatanın bedelini ödetmek isteyen Thakur, onu evden göndermekte karalıdır. Ancak büyükanne Jiyoti’yi kötü işlerinde kullandığı için evden kovulmasına engel olur.

Tapasya’nın dayak yemesinden sonra Thakur’un Jiyoti’ye sabrı kalmaz ve onu evden göndermek ister. Büyükannenin yardımı ile evde kalmayı başaran Jiyoti, Damini ve İçça’ya kötü davranmaya devam eder. İçça, eski mahallesindeki arkadaşlarını özler ve onları ziyarete gitmek ister. Tapasya da ısrar edince birlikte giderler. Kimseye haber vermeden evden çıkan kızlar herkesi telaşlandırır. Tapasya’yı yoksul insanların arasına götürdüğü için sinirlenen Divya, İçça’yı azarlar. Lali’yi evden gönderen Thakur, Tapasya’nın İçça ile olan arkadaşlığını da gözden geçirmeye karar verir.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 19:00’da Kanal 7’de. Kördüğüm dizisinin tüm bölümleri sadece izle7.com'da. Hint dizisi kördüğümün konusu, bölüm özetleri, fragmanları izle7.com'da.

Künye: Orijinal Adı: Uttaran Yapım Yılı:2008-2015 Yönetmen:Nandita Mehra Senaryo:Mitali Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma Dil:Hintçe Ülke:Hindistan Tür:Romantik- Drama

YORUMLAR 1
  • Eekber 18.08.2017 00:48
    By icerisi sol xosladim be bundanqurur duyuyorum be bunu cook seviyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet