Kördüğüm - 170.Bölüm

Kördüğüm dizisi 170. Bölüm izle7.com’da. Tina Dutta ve Rashami Desai’nin başrollerini paylaştığı Kördüğüm’de bugün İçça annesi ile birlikte Avinash’ın evinde kalmaya başlar. Raghu ise tüm adamlarını çocuğunu bulması için görevlendirir.

İçça, Avinash’ın istediği yardımı kabul eder. Babasının ölüm döşeğinde kendisinden bir torun beklediğine İçça’yı inandıran Avinash, Damini’ye güven vermez. Veer, içça’ya inanmadığı için çok pişmandır. Tapasya bebeğini bulması için Raghu’ya emirler yağdırır. Raghu, Tapasya’nın bebeği verdiği hırsıza kadar ulaşır. Ancak bebeğin İçça’da olduğunu öğrenemez. İçça, Avinash’ın anlatıklarına inansa da evde garip şeyler olduğunu hisseder. Damini, Avinash ve ailesine karşı dikkatli olmaları gerektiğini söyler.


YORUMLAR 2
  • Ahmet 10.08.2019 01:41
    Meethi tam bir salaktı
  • Asif 23.01.2018 00:27
    Filimin axırnı duşunyorum axrı nasıl olacaq
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. 

Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye: Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015                                                    
Yönetmen: Nandita Mehra
Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet