169.Bölüm

Heyecan dolu Kördüğüm dizisinin 169. Bölümü İzle7.com’da. Tina Dutta ve Rashami Desai’nin başrollerini paylaştığı Kördüğüm’de bugün İçça, tesadüfen bulduğu bebeğin, Tapasya’nın olduğunu bilmeden sahiplenir. Raghu ise polise gidip kayıp ihbarında bulunur. 

İçça, Damini ile birlikte buldukları bebeğe annelik yapar. İkisinin de bebeğin annesinin Tapasya olduğundan haberi yoktur. Tapasya yaptığı hatayı anlar ve yataklara düşer. Raghu, her yerde çocuğunu aramaya başlar. Tapasya’nın bebeği de alıp evden gitmesinin ardından Jogi de Nani’ye hesap sormaya gider. İçça, otobüste bir adamla tanışır. İçça’nın kucağında bebeği gören adamın bir isteği vardır. Son günleri kalan babasının hep kendisinden bir torun beklediğini söyler ve İçça’dan yardım ister. İçça’nın kararı ne olacak?


YORUMLAR 4 Yorum Var
  • Ayxan 18.12.2019 22:04
    Cox gozel dizidi hevesle bakiyorum
  • pauls joldas 25.01.2018 22:35
    sellam allekum arkadasllar !!!!!
  • Rafael 22.01.2018 18:38
    Hiç hoşuma gitmiyor o adam. İtça hayır söylese iyi olur o adama.
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 34. Bölüm Fragmanı - 11 Temmuz Cumartesi
Ekranların sevilen Hint dizisi Kördüğüm 11 Temmuz Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 34. bölümüyle izle7.com'da. Hint dizisi Kördüğüm’de bugün İçça’nın öğrencilerini götürdüğü bilgi yarışmasında Veer onu yalnız bırakmaz. Yarışmada birinci olan öğrencileri İçça’yı çok mutlu eder. Ancak dönüş sırasında Veer ile birlikte yağmura yakalanan İçça’nın başı derde girer. Kördüğüm izle...

34. Bölüm

Köy okulundaki çocukların bilgi yarışmasına katılmalarına yardımcı olan Veer, İçça’yı yarışma gününde de yalnız bırakmaz. Çocuklar yarışmada çok başarılı olur. İçça’nın mutluluğuna ve heyecanına Veer de ortak olur. Veer, eve dönerken arabasıyla İçça’yı bırakmayı teklif eder. Yolda aniden bastıran yağmur İçça’nın eve geç dönmesine sebep olur. Büyükanne onun Veer ile gizli gizli buluşmakla suçlar. Bunun üzerine İçça annesinden sert tepki alır. Damini kızını Tapasya’ya ihanet etmekle suçlar. Büyükanne ise İçça’yı Veer’den uzaklaştırmak için başka biri ile evlendirmek gerektiğini söyler.

Gündüz kuşağının ilgiyle izlenen dizisi Kördüğüm’de bugün İçça’yı takip eden Veer onun yoksul bir köyde öğretmenlik yaptığını görür. Yolunu kaybeden Veer, İçça’nın arkadaşı Kukki ile karşılaşır ve ondan İçça’nın geçmişini öğrenir.

Yayınlandığı dönemde Hindistan’da da büyük bir beğeni toplayan orijinal adıyla Uttaran, Kördüğüm olarak Kanal 7 izleyicisi ile buluşuyor. Bir yanda zengin bir ailenin biricik kızı Tapasya, diğer yanda babasız büyüyen ve hayatın zorlukları karşısında annesinden başka dayanağı olmayan Ichcha… Ünlü iş adamı Bay Thakur ve Divya’nın kızları Tapasya ile babasını çok küçük yaşta kaybeden Ichcha’nın yolu annesinin işi sayesinde kesişir. Thakur Ailesi’nin evinde çalışmak için başvuran Damini, ilk önce beklediği olumlu cevabı bulamaz. Divya, ufak bir kızı olduğunu öğrendiğinde Divya’yı işe almaktan vazgeçer. Ancak Tapasya evde kendisine bir arkadaş istediğini söylediğinde her şey değişir. Tapasya ve Ichcha’nın arkadaşlığı bu sayede başlar. Ichcha, Tapasya ile çok iyi anlaşsa da onun sahip olduklarını içten içe kıskanır. Her gün annesi ile kendilerinin olan güzel bir evde yaşamanın hayalini kurar… Ancak Tapasya’nın çok zengin bir ailesinin olması ya da Ichcha’nın fakir bir ailede dünyaya gelmesi onların iyi birer dost olmasına engel olmaz.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm – Uttaran’’ her gün saat 19:00’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama
Kördüğüm 34. Bölüm Fragmanı - 11 Temmuz Cumartesi
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet