Kördüğüm - 171. Bölüm

Hint dizisi Kördüğüm 171. Bölüm izle 7.com’da izle! Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün İçça ve Damini, Avinash’ın tavırlarında bir gariplik olduğunu sezer ve onun yalanını ortaya çıkarana kadar o evde kalmaya karar verirler. 

İçça ilk zamanlar Avinash’ın anlattıklarına inanır. Ancak büyükbabanın odasına girişin yasak olması İçça’yı şüphelendirir. Yaşlı adam için yemek yapan İçça, odaya gizlice girer. İçça, büyükbabanın uyuduğunu sanır ve ona yalan söylediklerini itiraf eder. Tapasya, Veer’e inat Raghu ile evlenmek istediğini söyler. Raghu, bebeklerini bulmadan böyle bir şey yapmayı kabul etmez. Yaşlı adam İçça’ya güvenir ve ondan yardım ister. İçça’nın başı belada mı? 


YORUMLAR 2
  • ReghuVendra 25.05.2018 13:33
    İYİ Cokk Güzel olmuş TBRKIER
  • Nur 25.01.2018 11:30
    Radotun bu giyim tarzı nedir öle damat gibi her gün çok komik
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 386.Bölüm

Kördüğüm'ün heyecan dolu 386.bölümü izle7.com'da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Akash, Chamelli’yi kurtarmak için hapishaneye gittiğinde onun eski sevgilisi Nandini olduğunu görür. Şaşkınlığından ne yapacağını bilemeyen Akash, kefareti öder ve Chamelli’yi hapisten çıkarır. 

Akash, Chamalli’nin sadece Rani’nin annesi olduğunu düşünürken eski sevgilisi Nandini olduğunu anlar. Akash, yıllar önce kendisine açıklama yapmadan ayrılan Nandini’ye hesap sorar. Ancak Nandini, lafı geçiştirir ve Rani’yi bulmalarını söyler. Methi ile Rani de o sırada Ratna’nın elinde esir durumdadır. Methi onların elinden kaçmak için plan yapar. Methi’ye yardım eli uzatan ise Damini olur. Damini sayesinde Ratna’nın adamlarından kurtulmayı başaran Methi ile Rani eve döner. Akash, Chamalli’yi de alıp konağa getirir. Rani, annesini karşısında görünce çok mutlu olur. Methi, anne ve kızın kavuşmasına çok sevinse de aklı Akash ile Chamelli’nin gençliğinde çekildiği fotoğraftadır. Rani’nin babası Akash olabilir mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Kördüğüm 386.Bölüm
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet