Kördüğüm - 168.Bölüm

Sevilen dizi Kördüğüm 168. Bölüm izle7’de. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Tapasya bebeğini alıp yetimhaneye götürür. Raghu’nun sevgisini ölçmek için tek başına ona gider.                                                  

Veer’den beklediği ilgiyi bulamayan Tapasya, Raghu’ya gitmeye karar verir. Ancak küçük bir oyun çevirir. Bebeği öncesinde yetimhaneye bırakır ve sonrasında  Raghu’nun yanına gider. İçça annesiyle birlikte eskiden yaşadıkları kasabaya gitmek için yola çıkar. Ancak yolda otobüsleri bozulur. Dışarda beklerken İçça, bir bebek sesi duyar ve ağlayan bebeği kucağına alır. Raghu, Tapasya’yı çok sevdiğini sadece bebek için onunla birlikte olmak istemediğine ikna eder. Ancak Tapasya, yetimhane görevlisi diye bebeğini teslim ettiği kişinin hırsız olduğundan habersizdir.


YORUMLAR 1
  • Nur 21.01.2018 23:52
    Beyinsiz tapasya
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 386.Bölüm

Kördüğüm'ün heyecan dolu 386.bölümü izle7.com'da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Akash, Chamelli’yi kurtarmak için hapishaneye gittiğinde onun eski sevgilisi Nandini olduğunu görür. Şaşkınlığından ne yapacağını bilemeyen Akash, kefareti öder ve Chamelli’yi hapisten çıkarır. 

Akash, Chamalli’nin sadece Rani’nin annesi olduğunu düşünürken eski sevgilisi Nandini olduğunu anlar. Akash, yıllar önce kendisine açıklama yapmadan ayrılan Nandini’ye hesap sorar. Ancak Nandini, lafı geçiştirir ve Rani’yi bulmalarını söyler. Methi ile Rani de o sırada Ratna’nın elinde esir durumdadır. Methi onların elinden kaçmak için plan yapar. Methi’ye yardım eli uzatan ise Damini olur. Damini sayesinde Ratna’nın adamlarından kurtulmayı başaran Methi ile Rani eve döner. Akash, Chamalli’yi de alıp konağa getirir. Rani, annesini karşısında görünce çok mutlu olur. Methi, anne ve kızın kavuşmasına çok sevinse de aklı Akash ile Chamelli’nin gençliğinde çekildiği fotoğraftadır. Rani’nin babası Akash olabilir mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Kördüğüm 386.Bölüm
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet