Ah Kalbim - 77.Bölüm

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 77.bölüm son bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Ah Kalbim Kumkum Bhagya Türkçe dublaj 77.bölüm izle. İzle7.com’a gir, Ah Kalbim son bölüm izle. Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir.

Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır.


YORUMLAR 10 Yorum Var
  • Merve 15.05.2018 22:46
    Yazanlar azerimi
  • Ayşe 30.03.2018 07:57
    Eyvah be gençler dananın kuyruğu koptu burun cenaze namazına be gençler abhi tanunun halimeliğini öğrendi sonra abhi bir anda yıkılı verdi sonra abhi ise pragyaya saldı demiş ki ben çok büyük bir hata yaptım pragya nasıl hata yaptım peki bundan sonra ne olacak pragya demiş pragya abhiye demiş ki ben seni çaresiz bırakmam demiş sonra hayin tanu ile abhiyi yanıs bırakır sonra abhi gelir gelmez prgyaya abhiyi görür ve sen delimisin ne yaptın kendine ah kalbim dizsi süper be gençler
  • Nadiye 19.03.2018 23:05
    Abhi ye yazık be gençler abhi çünkü bir arada bir derede kalmış zavallı abhi ah kalbim dizsi süper be gençler
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet