Ah Kalbim - 76.Bölüm

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 76.bölüm son bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Ah Kalbim Kumkum Bhagya Türkçe dublaj 76.bölüm izle. İzle7.com’a gir, Ah Kalbim son bölüm izle. Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Ah Kalbim’de bu akşam Pragya Tanu’yu büyükanneye sevdirmek için bir plan hazırlar. Kendini herkesin gözünden düşürmek isteyen Pragya ne yapacak?

Pragya Tanu’yu eve yerleştirmek için türlü planlara baş vurur. Büyükannenin kendisinden nefret etmesini isteyen Pragya birden bambaşka biri haline döner. Büyükanne ve diğerlerine kötü davranan Pragya’nın içi kan ağlar. Herkes Pragya’daki bu değişimin sebebini merak ederken Pragya çaresiz bir şekilde rolüne konsantre olur. Tanu ise kendisini ev halkına sevdirmek için elinden geleni yapsa da içindeki kötülük bir şekilde dışarı yansır. Pragya onu bu konuda uyarırken önüne gelen bir fırsatı değerlendirip aileye kendini rezil etmeyi kafasına koyar. Abhi’nin parasını çalan Pragya amacına ulaşabilecek mi?


YORUMLAR 7 Yorum Var
  • Abhigya 15.09.2019 21:21
    Ya Pragya neden Tanunun bebeyi aldirmasina izin vermiyorsun?Hem sen mutlu olursun hem de Abhi!!!OF YA OFFF
  • Merve 15.05.2018 21:24
    Yaa ama abhi yle pragyanin romantizmi güzel. Ya niye kestiniz
  • Nadiye 30.03.2018 06:40
    Gençler ah kalbim dizsinde kıyametler koptu be gençler buyrun cenaze namazına be gençler hayin tanu bu sefer de kötülük peşinde be gençler sonra abhi ise tanunun yalanlarına hiç inanmadı tanu halime ve gerçekte bebek abhiden değil nikildenmiş be gençler abhi nin bu olaylardan haberi yok be gençler vah zavallı abhi vah be gençler ah kalbim dizsinde kıyamet var be gençler abhi pragya yüzünden kendini içkiye verdi be gençler vah zavallı abhi
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet