109. Bölüm

Kördüğüm dizisi 109. Bölüm izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Veer odasına kapanan İçça ile konuşmaya çalışır. Bu sırada Tapasya’nın hayatı iyice karışır. Başına açtığı beladan kimsenin haberi yoktur.          

Vanş’ın ölümünü atlatamayan İçça, içten içe kendini cezalandırır ve İnsanlarla pek diyalog kurmaz. Bu süreçte Veer ona yardımcı olmak istese de İçça uzak durur. Tapasya kaldığı otelin parasını ödeyemez. Kredi kartlarının hepsi bloke olmuştur. Raghu otel parasını dahi ödeyemeyen Tapasya’ya yardım etmeyi teklif eder. Ancak Tapasya kendisine bunu yediremez ve ona çok sert tepki verir. Divya, Tapasya’nın telefonunu açmaması ile iyice korkar. Polise tüm suçlarını itiraf eden Sid’in suç ortağının Tapasya olduğu ortaya çıkar. Polis her yerde Tapasya’yı arar. 


Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye:

Orijinal Adı: Uttaran

Yapım Yılı:2008-2015

Yönetmen:Nandita Mehra

Senaryo:Mitali

Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma

Dil:Hintçe

Ülke:Hindistan

Tür:Romantik- Drama

YORUMLAR 1 Yorum Var
  • zahide 23.11.2017 21:19
    77:22 de çalan şarkının adı nee ?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet