Kördüğüm - 110. Bölüm

Hint dizisi Kördüğüm 110. Bölüm izle 7.com’da izle!  Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Tapasya Sid ile birlikte işlediği suç yüzünden hapse girer. Babasının kendisini kurtaracağından emin olan Tapasya, beklediği gibi olmayınca sinirlenir.

Vanş’ın kendini öldürmesine göz yumduğu ve bu konuda Sid ile işbirliği yaptığı için Tapasya, tutuklanır. Divya bu haberi alır almaz Tapasya’yı kurtarmak ister. Jogi, Tapasya’nın yaptığı hataların bedelini ödemesi gerektiğini düşünür. Divya kızını hapiste bırakmayacağını, gerekirse mücevherlerini satıp kefaletle çıkaracağını söyler. Veer, Tapasya’yı ziyarete gidince Tapasya sevinir. Ancak Veer’in kendisini hapisten çıkarmak için hiçbir şey yapmadığını öğrenince öfkeden deliye döner. Ailesinin başına gelenlere duyarsız davranmasına çok kızan Tapasya, başta babası olmak üzere herkesten öcünü alacağını söyler. Tapasya hiç beklemediği birinin yardımı ile özgürlüğüne kavuşur.

 


Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye:

Orijinal Adı: Uttaran

Yapım Yılı:2008-2015

Yönetmen:Nandita Mehra

Senaryo:Mitali

Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma

Dil:Hintçe

Ülke:Hindistan

Tür:Romantik- Drama

YORUMLAR 1 Yorum Var
  • Rubabe 24.11.2017 19:17
    guzel dusunuyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet