Kördüğüm - 108. Bölüm

Heyecan dolu Kördüğüm dizisinin 108. Bölümü İzle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Veer, Jogi’nin iznini alarak İçça’yı kendi evlerine götürür. Bu durum Damini’nin moralini bozar.

Veer, Vanş’ın emaneti olarak gördüğü İçça’ya sahip çıkmaya çalışır. Damini’nin pek gönlü olmasa da Jogi, İçça’nın Bundela Ailesinin yanına gitmesine izin verir. Veer’e karşı hala soğuk davranan İçça, günde tek öğün yemek yer ve yüzü hiç gülmez. Mai de İçça’yı gördükçe Vanş’ın yokluğunu daha derinden hisseder. Nani, Divya’nın aklına girip Tapasya’ya sahip çıkmaları gerektiğini söyler. Bunun üzerine Divya daha fazla dayanamaz ve Tapasya’yı arar. Divya’nın aramalarına cevap vermeyen Tapasya, yeni tanıştığı Raghu ile vakit geçirir. Ancak bankadan gelen telefon Jogi’yi de endişelendirir.


Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…


Künye:

Orijinal Adı: Uttaran

Yapım Yılı:2008-2015

Yönetmen:Nandita Mehra

Senaryo:Mitali

Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma

Dil:Hintçe

Ülke:Hindistan

Tür:Romantik- Drama

Yorumlar Toplam 1 Yorum Var

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR