Kördüğüm - 107. Bölüm

Sevilen dizi Kördüğüm 107. Bölüm izle7’de. Tina Dutta ve Rashami Desai’nin başrollerini paylaştığı Kördüğüm’de bugün Tapasya, yaptığı tüm hataları itiraf eder. Joji duyduklarından sonra Tapasya’yı evden atar. 

Veer sayesinde Tapasya’nın gerçek yüzü ortaya çıkar. Tapasya’nın, Veer ile İçça’yı ayırdığı ve Vanş’ın ölümüne sebep olduğunu herkes öğrenir. Tapasya hala kendi yaptığı hataları bir türlü görmez ve İçça’ya yüklenir. Jogi, Tapasya’nın bencilliklere daha fazla katlanamaz ve onu evden kovar. Nani, Jogi’yi ikna etmeye çalışsa da başarılı olmaz.  Jogi’nin kızdığı tek kişi Tapasya değildir. İçça’yı da Tapasya’ya karşı çok fazla anlayışlı davrandığı için kızar. Jogi’den böyle bir tepki beklemeyen İçça ağlama krizlerine girer. Veer, Tapasya’nın babasından çaldığı paraları getirir. İçça Veer’den Tapasya’yı polise şikâyet etmemesini ister. Tapasya evden atılmasının ardından bir otele yerleşir. Tek başına kalınca canı sıkılan Tapasya bir partiye gider ve yeni biri ile tanışır. 


YORUMLAR 5
  • ipek 04.09.2020 04:02
    zavallı Tapu
  • Nermin 21.07.2020 16:44
    Su iccadan nefret ediyorm bende tapunun yernde olsam aynisini yapardmm
  • damla 27.01.2018 19:12
    evet iça tapudan herşeyi aldı bende nefret ediyorum
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 386.Bölüm

Kördüğüm'ün heyecan dolu 386.bölümü izle7.com'da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Akash, Chamelli’yi kurtarmak için hapishaneye gittiğinde onun eski sevgilisi Nandini olduğunu görür. Şaşkınlığından ne yapacağını bilemeyen Akash, kefareti öder ve Chamelli’yi hapisten çıkarır. 

Akash, Chamalli’nin sadece Rani’nin annesi olduğunu düşünürken eski sevgilisi Nandini olduğunu anlar. Akash, yıllar önce kendisine açıklama yapmadan ayrılan Nandini’ye hesap sorar. Ancak Nandini, lafı geçiştirir ve Rani’yi bulmalarını söyler. Methi ile Rani de o sırada Ratna’nın elinde esir durumdadır. Methi onların elinden kaçmak için plan yapar. Methi’ye yardım eli uzatan ise Damini olur. Damini sayesinde Ratna’nın adamlarından kurtulmayı başaran Methi ile Rani eve döner. Akash, Chamalli’yi de alıp konağa getirir. Rani, annesini karşısında görünce çok mutlu olur. Methi, anne ve kızın kavuşmasına çok sevinse de aklı Akash ile Chamelli’nin gençliğinde çekildiği fotoğraftadır. Rani’nin babası Akash olabilir mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Kördüğüm 386.Bölüm
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet