Kördüğüm - 96. Bölüm

Heyecan dolu Kördüğüm dizisinin 96. Bölümü İzle7.com’da. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Jogi’nin kızı olduğunu söyleyen Masum’un ortaya çıkmasından sonra Divya ve Jogi’nin arasında soğuk rüzgârlar eser.

Divya’nın Masum’dan sonra kocasına olan güveni sarsılır. Puşkar, Masum’a para verip onu evden göndermeyi teklif eder. Ancak Nani, Masum’u kullanarak Jogi’nin geçmişi hakkında bilgi alacağını söyler. Vanş, kıskançlıkları yüzünden İçça’yı bunalıma sokar. İçça, ne yaparsa yapsın Vanş’ın güvenini kazanamaz. İçça ve Veer’i birlikte sarılırken hayal eder ve İçça’ya öfkelenir ve hazırladığı sofrayı dağıtır. Daha fazla Vanş’ın yaptıklarına tahammül edemeyen İçça, evi terk eder. Yaşadığı son olaylardan sonra kendini yalnız hisseden Jogi, İçça’yı görünce çok mutlu olur. İçça ailesine Vanş’tan ayrıldığını söyleyemez. 

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…
Künye:

Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama


Yorumlar Toplam 2 Yorum Var
  • Efsane 11.11.2017 20:29:53

    Ben bu izle7 cok amma cok sevdim her kesen tafsey ederim arkadaslar

  • yuliua 11.11.2017 03:34:24

    severek izliyorum

  • Tüm Yorumları Göster

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR