Kördüğüm - 97. Bölüm

Kördüğüm dizisi 97. Bölüm izle7.com’da. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün İçça, Vanş ile arası bozuk olduğu için Jogi’nin evine geldiğini söylemez. 

Vanş’ın kıskançlık krizlerine daha fazla tahammül edemeyen İçça, annesinden destek almaya gelir. Ancak evdeki huzursuzluk dikkatini çeker. Masum’un kim olduğu konusunda kimse bilgi vermez. Veer ile Tapasya, nihayet Amerika’ya giderler. Veer, eski arkadaşları ile görüşmek için bir yemek organize eder. Yemekte karşılaştığı psikolog arkadaşına Vanş’ın durumundan bahseder. Kardeşinin durumunun çok kötü olduğunu anlayan Veer, iyice endişelenir. İçça mutfakta yemek yaparken Vanş, aniden karşısına çıkar. Vanş’ın belinde silah vardır. İçça’ya sürprizi olduğunu söyler ve gözünü kapamasını ister. Vanş İçça’yı vuracak mı?

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye:

Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama


Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR