Kördüğüm - 95. Bölüm

Sevilen dizi Kördüğüm 95. Bölüm izle7’de. Tina Dutta ve Rashami Desai’nin başrollerini paylaştığı Kördüğüm’de bugün herkes Veer ve Tapasya’nın Amerika’da olduğunu bilse de henüz gitmemişlerdir. Vanş dışında Veer’in evden ayrılmasına kimse memnun olmaz. 

Tapasya, Amerika’ya gideceğini düşünürken, Veer’in işleri yüzünden Hindistan’da kalmaya devam ederler. Ancak bu durumdan kimsenin haberi yoktur. Divya ve Jogi’nin arası bir anda ortaya çıkan Masum yüzünden bozulur. Jogi’nin kızı olduğunu iddia eden Masum, Divya’nın psikolojisini altüst eder. Tapasya’ya ulaşmayan Sid, İçça’nın yanına gelir ve ona Tapasya’nın yerini söylemesi konusunda baskı yapar. Vanş da İçça’nın sevgilisi ile konuştuğunu sanır. Masum babasının Jogi Thakur olduğuna herkesi inandırmaya çalışır. Masum’un anlattıklarına inanmak istemese de Jogi, gerçekleri anlattığını farkındadır.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye:

Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama


Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR