Kördüğüm - 74. Bölüm

Hint dizisi Kördüğüm 74. Bölüm izle 7.com’da izle! Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğümde bugün kardeşinin evleneceği haberini alan Veer eve döner ve heyecan içindedir. Annesi olanları açıklamak ister ama Veer dinlemeden Vanş’ı arar.

İş seyahatinden dönen Veer, kardeşinin evleneceği haberini duyar duymaz kimseyi dinlemeden Vanş’ı tebrik etmek için arar. Annesi Veer’e gerçeği nasıl söyleyeceğini düşünür. Veer kardeşinin evleneceği kız ile tanışmak istediğini söyler. İçça’yı, Vanş’ın yanında gören Veer şok olur. Ancak Vanş’ın mutlu olduğunu gördüğünde sessizliğe gömülür. İçça için de durum farksız değildir. Sırf Tapasya’nın yuvası yıkılmasın diye Vanş ile evlenmeyi kabul ettiğini herkesten gizler. Onların geçmişinden haberi olmayan Vanş, iki yabancı gibi Veer ile İçça’yı tanıştırır. Veer, yaşadığı hayal kırıklığı ile İçça ve Vanş’ın yanından ayrılır. Yağmur altında İçça ile yaşadığı eski günleri düşünür. 


Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:

Orijinal Adı: Uttaran

Yapım Yılı:2008-2015

Yönetmen:Nandita Mehra

Senaryo:Mitali

Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma

Dil:Hintçe

Ülke:Hindistan

Tür:Romantik- Drama


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet