Kördüğüm - 73. Bölüm

Kördüğüm dizisi 73. Bölüm izle7.com’da. Başrollerinde Tina Dutta ve Rashami Desai’nin yer aldığı Kördüğüm’ün bu bölümünde, Damini uyandığında İçça’yı göremez ve tedirgin olur. Her yerde İçça’yı arar. Bu esnada İçça yaşadığı olayları düşünür ve dua eder. Annesinin konuşmaları, Tapasya ile çocukken yaşadığı olaylar film şeridi gibi gözünün önünden geçer. 

Damini ve Jogi’nin Vanş hakkında olumsuz karar vermesi İçça’yı ikilemde bırakır. Yalnız kalıp düşünmek isteyen İçça, kimseye haber vermeden evden çıkar ve herkesi korkutur. Uzun uzun düşünen İçça, Vanş ile evlenmeye karar verdiğini açıklar. İçça’nın kararlı duruşu karşısında kimse tepki veremez. Damini her ne kadar kızının böyle bir evlilik yapmasını istemese de sessiz kalmak zorunda kalır. Sürekli İçça’yı düşünen Vanş, İçça’yı arar telefonunun kapalı olduğunu anlayınca odasına kapanır. İçça’nın resmine bakıp hayaller kurar. İş gezisinde olan Veer’in yaşananlardan haberi yoktur.


Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet