Kördüğüm - 75. Bölüm

Sevilen dizi Kördüğüm 75. Bölüm izle7’de. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğümde bugün Veer, yaşadığı şoku atlatamadan Jogi’nin evine gider. Kimsenin Veer’in yüzüne bakacak hali yoktur. İçça ile karşılaşan Veer’in iyice morali bozulur. 

Düğünde İçça’ya takılacak takıları getiren Veer, İçça ile yüz yüze gelir. Ev halkı Veer’in arkasından iş çevirmiş gibi hisseder ve kimsenin sesi çıkmaz. Veer, Damini’ye karşı saygısını hala korur. Veer’in üzüntüsünün farkında olan Jogi, onu teselli etmek için konuşur. Tapasya, Veer’in İçça’ya getirdiği takıları görür ve kıskanır. Kardeşinin yaşadığı üzüntüden habersiz olan Vanş, çok mutludur. Yaklaşan Holi Bayramı’nı tüm aile bir arda kutlar. Ancak kutlama sırasında bir adamın İçça’ya yaklaşması Vanş’ı çileden çıkarır. Vanş’ın tüm ailenin önünde kriz geçirmesi herkesi endişelendirir. 


Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:

Orijinal Adı: Uttaran

Yapım Yılı:2008-2015

Yönetmen:Nandita Mehra

Senaryo:Mitali

Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma

Dil:Hintçe

Ülke:Hindistan

Tür:Romantik- Drama
Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR