Kördüğüm - 72. Bölüm

Heyecan dolu Kördüğüm dizisinin 72. Bölümü İzle7.com’da. Başrollerinde Tina Dutta ve Rashami Desai’nin yer aldığı Kördüğüm’ün bu bölümünde İçça’ya yaptığı evlilik teklifinden istediği cevabı alamayan Vanş, sinir krizi geçirir. Bunun üzerine Vanş’ın ailesi oğlunun sakinleşmesi için İçça’yı arar. 

Vanş, madde bağımlısı olduğu için İçça’nın evlilik teklifini kabul etmediğini düşünür ve eski haline döner. İçça, Vanş’ı o halde görünce çok üzülür ve onu sakinleştirir. Herkes karşı çıkarken Vanş ile evlenmek istediğini açıklar. Tapasya da İçça’nın Veer ile bir araya gelmesi için uğraşır. Ayrıca Veer’in kendisini sevmediğini ve onları ayırdığı için çok pişman olduğunu söyler. Tapasya’nın çevirdiği oyunun farkında olan tek kişi büyükannesidir ve torunun yaptıklarından dolayı çok mutludur. Damini, İçça’nın Vanş gibi madde bağımlısı biri ile evlenmesine izin vermez. Ancak İçça kendi mutluluğunu hiçe sayıp, Tapasya’nın yuvasının yıkılmaması için Vans ile evlenmek konusunda ısrarlıdır.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…


Yorumlar Toplam 1 Yorum Var
  • Yasemin 18.10.2017 16:32:44

    bir ikidir izliyorum garibime giden dışarda giydikleri kıyafetle yemek yapılıyor temizlik yapılıyor ve akşam yatağa giriliyor ve onunla uyuyorlar bence her dizi öğretici olmalı özelikle bu tur dizileri daha çök varoş kesimin izlediğini düşünürsek yazik hıç bir şey orenemicekler daha duyarlı olursak beki bir nebze cahillikten kurtulmuş oluruz diyorum çünkü cahilimiz çok fazla bence her dışı düzgün ve doğu mesajlar vermeli

  • Tüm Yorumları Göster

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR