Aşk Yakar - 10. Bölüm

Aşk Yakar’da bu akşam Mehek gazetede çıkan haber yüzünden çok öfkelenir ve Shaurya’ya tokat atar. Tüm itibarı zedelenen Shaurya Mehek ile basının karşısına çıkmak ister. Mehek Shaurya’nın isteğini kabul edecek mi?

10. Bölüm

Mehek Shaurya yüzünden havuza düşer ve yüzme bilmediği için çırpınmaya başlar. Shaurya son anda havuza atlayarak onu kurtarır. Fakat gazeteciler ikilinin fotoğraflarını çekip çirkin bir haber yapar. Bu haberin gören Mehek Shaurya’ya bir tokat atar ve yarışmayı terk eder. Mehek eve döndüğünde büyükbabası hariç herkes onu affeder. Shaurya’nın annesi Karuna ise yaşananlardan dolayı Shaurya’yı suçlar. Karuna Mehek ve ailesinden özür dilemeye gider. Mehek onun sözlerini duyunca çok şaşırır. Shaurya’nın Mehek’le birlikte basının karşısına çıkmak istediğini söyleyen Karuna, Mehek’i ikna edebilecek mi?


Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi- Cumartesi 21:15, Pazar 22:20’de Kanal 7’de…

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: HindistanYORUMLAR 4
  • SERENN 13.02.2022 23:13
    SHAURYA HALA BELKİDE UNUTMAM DİYOR...ASLA UNUTMAM MÜMKÜN DEĞİL Kİ
  • Gülay demir 11.02.2022 15:08
    Allah razı olsun
  • Mehak 11.02.2022 04:23
    Muhteşem yaaa
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet