Aşk Yakar - 9. Bölüm

Aşk Yakar’da bu akşam Mehek yengesine rağmen yarışmada kalmaya devam eder. Mehek Shaurya’ya rağmen etabı birincilikle bitirebilecek mi?

9. Bölüm

Kanta Shaurya’nın yaptıklarından sonra Mehek’in yarışmadan çekilmesini ister. Ailesinin intikamını almak isteyen Mehek ise Shaurya’ya meydan okur. Yengesine bir not yazıp yarışmaya giden Mehek Shaurya’yı alt etmeyi kafasına koyar. Shaurya ise yaptıklarından sonra Mehek’in dönmeyeceğini düşünürken bir anda karşısında onu görünce şok olur. Yarışma esnasında sürekli Mehek’in işlerini zorlaştıran Shaurya, onun yemeklerini tadınca yeteneklerine inanamaz. Mehek Shaurya’nın engellerine rağmen etabı birincilikle bitirebilecek mi?

Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi- Cumartesi 21:15, Pazar 22:20’de Kanal 7’de…

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan


YORUMLAR 2
  • SERENN 17.02.2022 23:17
    O NASIL BİR TOKAT ATMAK MEHEKKKKKKKKKKK
  • SERENN 13.02.2022 22:40
    SHAURYA BÜYÜK OYNUYOR...MERAKLA BEKLİYORUM
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet