Aşk Yakar - 11. Bölüm

Aşk Yakar’da bu akşam Mehek Acey ile evlenmeye karar verir. Acey’in zorba tavırlarını gören Shaurya onun Mehek’i hak etmediğini düşünür. Shaurya Mehek’i ikna edebilecek mi?

11. Bölüm

Mehek daha önce kendisini terk eden Acey’in evlenme teklifini kabul eder. Aileler bu evliliğin ilk töreni için gün belirler. Acey’in annesi Pami, Mehek’i küçük düşürmek için istediği bu evliliğin olması için tüm gücüyle çabalar. Acey, Shaurya’yı da törene davet eder. Shaurya Acey’in davranışlarını görünce onun Mehek’i hak etmediğini düşünür. Evlilik konusunda acele etmemesi için Mehek’i uyaran Shaurya onu durdurmayı başarabilecek mi?

Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi- Cumartesi 21:15, Pazar 22:20’de Kanal 7’de…

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

YORUMLAR 12
  • Hatice 20.05.2022 00:18
    Şarkının adı nashe si chadh gayi
  • Hatice 19.05.2022 22:05
    Bu şarkının adı nashe si chadh gayi
  • Hatice 16.05.2022 03:51
    Şarkının adı nashe si chadh gayi
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet