Aşk Yakar - 5. Bölüm

Aşk Yakar’da bu akşam Mehek yarışmaya katılmaya hak kazanır. Fakat Shaurya onu her fırsatta küçümnser. Shaurya’nın davranışlarına dayanamayan Mehek ne yapacak?

5. Bölüm

Mehek Shaurya’ya rağmen yaptığı yemekle mülakatı geçmeyi başarır. Shaurya onu sürekli göreceğini düşünerek sinirlenir. Mehek ise onun öfkesinden korunmak için elinden geleni yapar. Yarışma günü geldiğinde Shaurya onun üzerine gider. Shaurya’nın küçümsemelerine daha fazla dayanamayan Mehek yarışmayı terk eder. Kanta, yeğeninin başına gelenlere çok üzülse de onu teselli etmek için çabalar. Shaurya Mehek’in kendisinden bekleneni yaptığını söyleyerek keyiflenir. Mehek yarışmaya geri dönecek mi?


Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi- Cumartesi 21:15, Pazar 22:20’de Kanal 7’de…


***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan


YORUMLAR 2
  • SERENN 13.02.2022 18:43
    MEHEK VE SHAURYA...GÜZEL GİDİYOR...BAŞROLLER ÇOK İYİ ÇOK BAŞARILI
  • SERENN 13.02.2022 17:26
    MEHEK COK İYİ AMA SHAURYA İSE MÜKEMMEL...YENİ JENERASYON HİNT DİZİSİNE ÇOK GÜZEL BİR ÖRNEK VERİYOR..DÜŞÜNCELERİ YAKLAŞIMLARI ÇOK İYİ...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet