Aşk Yakar - 4. Bölüm

Aşk Yakar’da bu akşam Mehek Shaurya’nın jüri üyesi olduğu bir yemek yarışmasına katılır. Shaurya onu görünce ön yargılı davranır. Mehek mülakatı geçebilecek mi?

4. Bölüm

Kanta televizyonda bir yemek yarışması düzenleneceğini öğrenir ve Mehek’in bu yarışmaya katılması için elinden geleni yapar. Yengesinin ısrarına dayanamayan Mehek onun teklifini kabul eder ve yarışmaya başvurur. Başvurusu kabul edilen Mehek, yarışma için mülakata gittiğinde karşısında Shaurya’yı görür. Yarışmayı kazanmak için Shaurya’yla iyi geçinmek zorunda olduğunu bilen Mehek çok gerilir. Mülakat için her yarışmacıya malzeme verilir ve kendilerinden yemek yapmaları istenir. Mehek, ilk mülakatı geçebilecek mi?

Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi- Cumartesi 21:15, Pazar 22:20’de Kanal 7’de…

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

YORUMLAR 3
  • Mehek ve Shaurya 08.04.2022 16:32
    Mehek çok pasif bir kız biraz girişken olsa tutuğunu koparacak... ayrıca babannesi çok tatlı bir kadın her eve lazım :)))
  • SERENN 17.02.2022 14:33
    AŞK ÇEKİŞMESİ BİRAZ DAHA UZUN SÜREBİLİRDİ....DAHA HEYECANLI DEVAM EDEBİLİRDİ...HEMEN AŞKI GÖRDÜLER...
  • SERENN 13.02.2022 18:42
    ÇOKKKKKKKKK HEYECANLI YA..BEN BU İKİ GENÇ AŞIGI ÇOK SEVDİM..
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet