Aşk Yakar - 6. Bölüm

Aşk Yakar’da bu akşam Mehek pes etmek üzereyken Shaurya’nın annesi onu durdurur. Shaurya Mehek’e olan öfkesini ne zaman yenebilecek?

6. Bölüm

Mehek pes edeceği sırada Shaurya’nın annesi onu görür ve onu yarışmaya geri dönmeye ikna eder. Shaurya Mehek’i karşısında görünce çok öfkelenir ve olay çıkardığı için onu herkesin içinde azarlar. Küçük düşen Mehek gözyaşlarına boğulur. Shaurya daha sonra Mehek’in çıkardığı olayların programın izlenmesine katkıda bulunacağını düşünüp onu yarışmada tutmaya karar verir. Yengesinin umutlarının yıkılmasını istemeyen Mehek Shaurya’ya rağmen yarışmada tüm yeteneklerini sergilemeye karar verir. Mehek ve Shaurya arasında ne zaman uzlaşma sağlanacak?


Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi- Cumartesi 21:15, Pazar 22:20’de Kanal 7’de…

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan


YORUMLAR 3
  • SERENN 06.03.2022 01:57
    shaurya ne kadar güzel söyledin...kadınlar için söylediklerine katılıyorum
  • SERENN 05.03.2022 19:16
    SHAURYA KARAKTERİNİ YAZAN SENARİSTİ TEBRİK EDİYORUM..ÇOK ZEKİ BİR ADAM..BEN TAKTİKLERİNE BAYILDIMM..
  • SERENN 17.02.2022 16:06
    SİZ BİRBİRİNİZİ TAKİP EDİYORSUNUZ..COK HOŞLAR YAAAAA...
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet