Aşk Yakar - 3. Bölüm

Aşk Yakar’da bu akşam Mehek büfesine gelen Shaurya’nın ettiği hakaretler karşısında çok sinirlenir ve onu kovar. Daha sonra Shaurya’nın doğru söylediğini anlayan Mehek ondan özür dileyebilecek mi?

3. Bölüm
Kanta bir yemek yarışmasına katılır ve Mehek’in hazırladığı yemekleri kendisi yapmış gibi gösterir. Yarışma jürisi Shaurya Mehek’i bulması için asistanını görevlendirir. Asistanı Raci, Mehek’in çalıştığı büfeyi bulduğunda Shaurya’ya haber verir. Shaurya onun yemeklerini denemek için gider fakat yemekleri beğenmez. Mehek’e hakaret eden Shaurya hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır ve büfeden kovulur. Mehek, Shaurya’nın kibri karşısında çok öfkelenir. Shaurya gittikten sonra yemeğin tadına bakan Mehek onun haklı olduğunu anlar. Shaurya’dan özür dilemek isteyen Mehek ona ulaşabilecek mi?

Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi- Cumartesi 21:15, Pazar 22:20’de Kanal 7’de…

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

YORUMLAR 2
  • SERENN 17.02.2022 13:24
    shaurya çok iyi..giyim zevki muhteşem...çok iyi bir genç iş adamını canladırmış...cok beğendim
  • SERENN 13.02.2022 18:41
    SHAURYA YENİ JENERASYONU ÇOK İYİ TEMSİL ETMİŞ...DÜŞÜNCELERİNİ VE MEHEK E YARDIM ETMESİ VE SONRASINDA YAVAŞ YAVAŞ AŞKA GİTMELERİ ÇOK İYİ..GELİŞMELER AŞKI GÖSTERİYOR..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet