Aşk Yakar - 2. Bölüm

Mehek ve Shaurya’nın sürprizlerle dolu aşkını anlatan Aşk Yakar’da bu akşam yengesi Mehek’i evlendirmek için elinden geleni yapar. Kendisi için konuşulanlardan bunalan Mehek biriyle tanışır. Mehek’in konuştuğu kişi kim?

2. Bölüm

Ailesini kaybettikten sonra amcalarının himayesine giren Mehek, arkadaşının nişanı için yaptığı yemeklerle herkesin beğenisini kazanır. Yengesi Kanta Mehek için uygun bir damat arayışı içine girer. Büyükbabası Mehek’in evlenmesi için doğru zamanın gelmesini ister fakat Kanta bir genç kızın ne kadar hızlı evlenirse o kadar iyi olacağını savunur. Bu çekişmelerden çok bunalan Mehek sosyal medya üzerinden birisiyle konuşmaya başlar. Gizemli kişiyi merak eden Mehek onunla konuşurken çok mutlu olur. Mehek’in mesajlaştığı kişi kim?

Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi - Cumartesi 21:15, Pazar 22:20’de Kanal 7’de…

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi - Cumartesi 21:15, Pazar 22:20’de Kanal 7’de…

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan


YORUMLAR 2
  • SERENN 17.02.2022 13:04
    dizilerin ilk bölümleri daha iyi...şuan da 16.bölüm tvde yayınlanacak ..işler hemen karışmaya entrikalar dönmeye başladı...aşk yavaş yavaş kayboluyor...
  • SERENN 13.02.2022 18:39
    2.BÖLÜMDE MUHTEŞEM BİR İLERLEME VAR..KONUSU VE OYUNCULUKLAR ÇOK İYİ..BAS ROLLER ÇOK İYİ BIR UYUM YAKALAMIŞ..BEN ÇOKKKKKKKKK BEGENDİM ÇOKKKKKKKKK..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet