Muhabbet KapısıProf. Dr. Mustafa Karataş ile - 6 Ocak 2022

Ekranların sevilen ismi Mustafa Karataş ve Nursel Tozkoparan’ın sunduğu Muhabbet Kapısı, dini doğru bir şekilde yaşamak isteyenler için çok özel konularla evlere konuk oluyor. Programda bu bölüm cin konusu çerçevesinde önemli bilgiler ekrana taşındı.

İslamiyet’e dair merak edilen konular Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Nursel Tozkoparan’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’nda ekranlardaki yerini alıyor. Programda bu bölüm İslam’da tövbe üzerine bir sohbet gerçekleştirildi. Mustafa Karataş ‘Cinler insanlara görünüp, musallat olur mu? Cinler insanlara zarar verebilir mi? Peygamber efendimizin cinlerle görüştüğü doğru mudur? Cin çağırmak günah mıdır? Gece çöp, kirli su dökene ve tırnak kesene cinler musallat olur mu? Cinlerle evlenmek mümkün müdür? Cinler gaybı bilip, kayıp eşyaları bulabilirler mi?’ sorularını canlı yayında yanıtladı.

Toplumda zedelenmeye neden olan konular, manevi hayata balta vuran alışkanlıklar, birlik ve beraberliğin gücü, sevginin önemi ve günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ekrana taşınıyor. 

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe 09:30, her Pazar ise 09:50’de Kanal 7’de… 

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet