Seyhan Erdağ'la Süper Pazar - 31 Ekim 2021

Yıllardır yaptığı haberle dikkatleri üzerine çeken Seyhan Erdağ Kanal 7 ekranlarında keyif dolu bir programla izleyici karşısına çıkıyor. Kaliteli magazin içerikleriyle Seyhan Erdağ İle Süper Pazar, sevilen sanatçıların bilinmeyen yönlerini ekrana taşıyacak.  

Alışılagelmiş magazin programlarının aksine seviyeli, kaliteli magazin haberleri, ünlülerin aile hayatlarından çok özel sohbetler ve kavgasız, gürültüsüz röportajlar Seyhan Erdağ İle Süper Pazar’da evlere konuk oluyor. Seyhan Erdağ, bu hafta ilk olarak şarkılarıyla gönüllere taht kuran Özgün’ün evine konuk oldu. Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Özgün ve eşi, pandemide yaşadıklarını Seyhan Erdağ’a anlattı. Aile hayatlarına dair merak edilen soruları yanıtlayan Özgün, oğluyla birlikte yapmayı en çok sevdikleri etkinliklere de değindi. 

Seyhan Erdağ daha sonra ünlü oyuncu Sinem Uslu ile buluştu. İkiz çocukları olduktan sonra hayatının tamamen değiştiğini anlatan Uslu, hayalini kurduğu mesleği ve hangi usta ismin hayatını filme almak istediğini Seyhan Erdağ’a söyledi.

Kavgasız, gürültüsüz kaliteli magazinin yeni adresi Seyhan Erdağ ile Süper Pazar her Pazar 14:15’ten itibaren Kanal 7’de… 
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Seyhan Erdağ'la Süper Pazar - 14 Kasım 2021
Yemeğinden kültürüne, eğlencesinden hüznüne Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘’Bahar Kapıda’’ programıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Bahar Kapıda bu bölüm Anadolu’nun büyük şehirlerinden Sivas’tan renkli görüntülerle evlere konuk oldu.

İnsanın içinde yaşadığı, yaşattığı her şeye, her yere yolculuk yaptıran keyifli bir program, Bahar Gelir’in sunumu ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Anadolu’yu karış karış gezen Bahar Kapıda ekibi bu bölüm köklü tarihiyle Sivas’tan izleyici karşısına çıktı. Bahar Kapıda ekibi ilk olarak Sivas’ın sembolü Çifte Minareli medreseye gitti. İlhanlı Veziri Sahip Şemseddin Mehmet Cüveyni tarafından 1271-1272 yılında yaptırılan medreseyi gezen Bahar Gelir, medresenin tarihini bölge rehberinden dinledi. Bahar Kapıda ekibi daha sonra yıllarını bağlama yapmaya adayan bağlama ustasını ziyaret etti. Aşık Veysel’in 107 yıllık bağlamasıyla onun türkülerini çalan Şentürk İyidoğan, bağlamanın kendisi için önemine değindi.

Bahar Kapıda ekibinin son durağı ise Sivas’ın meşhur tarak ustası oldu. Ustanın yaptığı tarakların saç kırılmasına çok iyi geldiğini öğrenen Bahar Gelir, tarağın kalp kırıklıklarına da fayda sağlayıp sağlamayacağını sorunca tarak ustası Fatih Durna büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ programıyla her Pazar 11:30’da Kanal 7 ekranlarında…
Seyhan Erdağ'la Süper Pazar - 14 Kasım 2021
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet