Seyhan Erdağ'la Süper Pazar - 17 Ekim 2021

Yıllardır yaptığı haberle dikkatleri üzerine çeken Seyhan Erdağ Kanal 7 ekranlarında keyif dolu bir programla izleyici karşısına çıkıyor. Kaliteli magazin içerikleriyle Seyhan Erdağ İle Süper Pazar, birbirinden renkli konu ve konuklarıyla bu hafta da izleyicilerine keyifli anlar yaşattı.

Alışılagelmiş magazin programlarının aksine seviyeli, kaliteli magazin haberleri, ünlülerin aile hayatlarından çok özel sohbetler ve kavgasız, gürültüsüz röportajlar Seyhan Erdağ İle Süper Pazar’da evlere konuk oluyor. Seyhan Erdağ, bu bölüm ilk olarak müzik camiasının hanımefendi ismi Yonca Lodi’nin kulisine konuk oldu. Yıllardır yaptığı şarkılarla gönüllere dokunan Lodi, hayatına dair bilinmeyenleri Seyhan Erdağ’a anlattı. Lodi, tüm dünyayı sarsan pandemi sürecinde yaşadıklarını ve bu sürecin kendi iç dünyasına dönüşündeki etkilerine de değindi.

Seyhan Erdağ İle Süper Pazar’ın diğer konuğu ise verdiği kilolarla görenleri kendisine hayran bırakan Esin Gündoğdu oldu. Seyhan Erdağ, usta oyuncunun kilo verme sürecinde yaşadıklarını ve zayıflamak isteyenler için önemli ipuçlarını Esin Gündoğdu’dan dinledi.

Kavgasız, gürültüsüz kaliteli magazinin yeni adresi Seyhan Erdağ ile Süper Pazar her Pazar 14:15’ten itibaren Kanal 7’de…
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet